Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki túltörődő?

Figyelt kérdés

Számodra ez mit jelent egy embernél akire azt mondanád túltörődő?


Speciel engem ezzel utasítottak vissza pedig nem is másztam az aurájába, nem szóltam bele a dolgaiba, hagytam élni csak apróságokban gondoltam rá mindig amikor ismerkedtünk, de azt sem irritálóan, és nem állandóan. hónapokig nem is láttuk egymást, flört se volt a végén már (sokáig kavartunk, stb)


Vagy van olyan akinek tényleg nem esik jól ha ilyen módon figyelnek rá?

Miért lehet ez? Ez tényleg akkorw hiba volt? Kölcsönös tetszés volt


Mert én totál nem értem hogy dolgozzam fel hogy valaki ezt mondta nekem és ez volt a baja

Ismétlem: nem, nem irritálóan csináltam, ritkán de mindig valahogy gondolni próbáltam rá, nem volt cukormázoskodás se semmi..csak egy természetes kedvesség

L



2023. jan. 14. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen és nem.

A szeretetnyelvek nem mindenkinek passzolnak. Például nekem és a páromnak a testi érintés a szeretetnyelvünk. De biztos vagyok benne, hogy sokaknak idegesítő lehet a bújósságom.

Ugyanez a helyzet a gesztusokkal és törődéssel. Lehet, hogy a partnerednek már túl sok, mert neki nem ez a szeretetnyelve.

2023. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Akire en ezt mondtam, az is valtig allitotta, hogy dehat o nem is viszi tulzasba :D De, tulzasba vitte. Az en hatarom ott van, ahol en mondom es egy ilyen emberrel szimplan nem egymast keressuk, nem muszaj mindent eroltetni csak azert, mert elsore jo otletnek tunt.
2023. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Utolso: ertelek, igazad van. De sajnos en magamrol oszinten, kritikusan nem tudom azt mondani hogy ez sok volt. Egyszeruen valoszinu ahhoz amennyit o igenyel, sok volt. Meg is mondta hogy nem tudna nekem ezt visszaadni, mert tobbet erdemlek. Bar ez azert is furcsa, mert speciel o is gondolt ram, vett ajandekot ha volt valahol, egyszeruen ezek aprosagok.pluszban hogy lehettem tultorodo ha honapokig nem is talalkoztunk? Soha nem kertem hogy keressen, nem kertem hogy foglalkozzon velem, nem fojtottam meg

Pont ezert se ertem

2023. jan. 14. 15:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha pl állandoan hivogatnának ilyen milyen volt a napod faggatással zaklatassal, kontrollal, engem is idegesitene.
2023. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van hát. Itt sok nő ír dolgokat, hogy miknek örülne/örült volna a barátjától. Általában kedveskedéssel, gondoskoddással kapcsolatos dolgokat írnak. Nem mindig, de elég sokszor olyanokat, amiket én meg akartam adni a volt barátnőmnek, de őt felidegesítettem vele. A bókokat és a simogatást például gyűlölte.
2023. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Csak simán le akart koptatni, anélkül, hogy komolyabban megbántana. Nem akart veled lenni, ennyi, csak túl alacsony a magabiztossága ahoz, hogy kimondja
2023. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Igen, de mindenkinek más a határ. Szóval ez nem jelenti, hogy te bármit rosszul csináltál volna, egyszerűen csak neki ez is sok volt, de más meg örülne neki.
2023. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sok ember ilyen.
2023. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 6-al, mert ha egyszer nem találkoztatok egy ideig, nem zavartad és ő kedveskedett ajándékokkal akkor bizony arra fogta, hogy túl törődtél vele.

Rád fogta, miközben komolyan sosem gondolta veled.

2023. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ott volt a baj hogy már az elején lekötötte hogy nem akar kapcsolatot . Én se akartam, én elmentem egy időre más országba, pedig meg meg is latogatott:D az eleje nagyon jol indult de szerintem is ez bullshit, valojaban csak rajohetett hogy egyszeruen nem tudna komolyan menedzselni ezt …csak akkor minek keresni, megadni a remenyt honapokig ha annyira nem akart mar velem lenni akkor minek kerdezte hogy vagyok mindennap , sot ha esetleg egy napig is ignoraltwm akkor mar kerdezte baj van e
2023. jan. 14. 17:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!