Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rossz, nemtudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz, nemtudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
19F vagyok és a barátnőmmel most nopvember 1.én lennénk 2 évesek. 1szer megcsalt amikor kb fél évesek lehettünk a sok vita miatt. Úgynéz ki, hogy ma szakítás lesz mert nemtudtam elfelejteni ennyi idő után sem és negatív visszajelzéseket kapok bnőmről másoktól!Hogy igencsak közelednek a fiúk hozzá stb.. nem igen akarom elhinni mert ismerem de lehet, hogy fére ismertem:( Mit tudnék csinálni????? Szeretem de vannak gondok köztünk is. Nemtudom mi lenne velem nélküle 1. komoly kapcsolatom volt. Más lány sincs akivel jóba lennénk mert nem akartam vele balhézni ez miatt! Segítsetek légyszi! Bnőm 17L.
2010. okt. 3. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább beszélj vele meg négy szem közt mindent.hogy ő akarja e ezt a kapcsolatot,fontosnak tartja-e hogy együtt maradjatok stb...utána fondold meg hogy érdemes e folytatni ezt:)
2010. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagy sebet kaptál ezek szerint. nem tudom, hogy valaha képes leszel-e elfogadni a barátnőd félrelépését. és amíg ezen nem tudsz továbbjutni, és nem áll helyre a bizalom kettőtök között, addig csak kínszenvedés lenne az egész.
2010. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
beszéltem vele, azt mondta hogy neki nagyon fontos vagyok, és nem akar csak a barátom lenni! De mindenki akit ismerek azt mondja, hoigy jobban járnék nélküle!Ezért nemtudom hogy mit csináljak
2010. okt. 3. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
17évesen ne ragadj le nála..na meg főleg ha ilyen probléma van...szerintem ezt az életbe nem fogod tudni megoldani.az a legegyszerübb ha keresel mást
2010. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs 19 ja és még hozzáteszem hogy alap hogy 17éves csajszi kezdi megismeri magát és ilyeneket csinál
2010. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!