Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék odamenni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék odamenni, de nem tudom, mit mondjak. Tipp, ötlet, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki másik suliba jár, mint én és tetszik. Élőben még nem beszéltünk, de neten már igen. Jövőhéten sulidisco lesz náluk. Szeretnék odamenni hozzá, beszélgetni. De nem igazán tudom, hogy mit mondjak. Lehet,hogy fel sem ismer.


Ötletek? Tippek? Tapasztalatok?

Ja és szerintetek milyen ruhát vegyek fel?

14L


2011. febr. 19. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami tök agyament random témáról. Ha bejössz neki úgyis felveszi a fonalat
2011. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy félén vagyok, ha a haverjaival van. márpedig velük lesz. és mi van, ha nem ismer fel? nem fog hülyének nézni?
2011. febr. 19. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha beszéltek előtte említsd meg neki hogy majd ott tali vagy majd ott dumálunk vagy ilyesmi így már tudod a reakcióját és neki sem lesz meglepő, számít rád, meg fog ismerni.Amikor odamész meg lazán Szia/Sziasztok mi a helyzet/jó a buli?Aztán ne aggódj kialakul...ha esetleg nincs témája mond azt húú ez a kedvenc számom gyere táncoljunk ;) (de tényleg jószám legyen:D:D)

Ruha ügyben pedig valami csinit, cicanaci csizmával(magassarkú is jó bár lehet hideg lesz:S) és valami csini csillogós felső :))

2011. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a kommentet!

sajnos elmarad az egész:/ de majd máskor:)

2011. febr. 20. 10:41
 5/5 robi95 válasza:
hát nem muszáj buliban találkozni vele.. buliban nagyon nem is lehet ismerkedni.. hiszen nem hallód mit mond, de találkozzatok valahol :)
2011. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!