Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ő akart találkozni, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő akart találkozni, miért mondja le ilyen kifogással?

Figyelt kérdés

oké, nem ez az első meglepődésem tinderen. Egy sráccal matcheltünk, már láttuk egymást egy csoportban. Tök jókat beszélgetünk, nagyon hamar el is hívott találkozni, erre a randi napján lemondta h fáj a torka stb:D Visszaírtam neki később hogy jobbuljon, persze nem válaszolt, így elengedtem ezt a dolgot.

Nem éltem bele magam, csak azt nem értem, ha ő akart találkozni, miért kell kifogásokkal jönni? Ha annyira akarta volna biztos megkérdezte volna máskor nem e jó...

Nem vettem magamra, csak ez őszintén mire jó? :D



2023. jan. 18. 20:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
A Tinder olyan, mint egy futószalag. Ha akad egy jobb, már arra ugranak.
2023. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Jött egy jobb, ahogy #1 írja.
2023. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
de fél nap alatt? :D este még kérdezte hova menjünk, reggel meg hirtelen beteg...:D
2023. jan. 18. 20:24
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
De ez miért fura? Nekem pont most a tesóm lett egyik napról a másikra beteg.
2023. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Írtam neki hogy jobbuljon de arra vàlasz már nem jött, tehát egyértelműen kamu
2023. jan. 18. 20:33
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen. Hülyegyerek.
2023. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak netes ismerkedésnél fordulhat elő, hogy valamiért meggondolja magát, vacillál a másik. Később még simán fel is bukkanhat, mintha mi sem történt volna.


4-es: Betegség bárkinél közbejöhet, de ilyen esetben nem hagyod abba a beszélgetést, és érezteted a másikkal, hogy amint meggyógyulsz, mihamarabb pótoljátok. Ha ez nincs, az gáz. Jó, itt mondjuk az nem derült ki, mennyi ideje nem válaszol, mert ha nem napokról van szó, csak pár óráról, akkor elhamarkodott az ítélkezés.

2023. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Tegnap reggel írt, én este válaszoltam a jobbulást, és ma estig sem érkezett vàlasz. Már szétváltam vele, a számom tudja ha annyira meg akarna keresni bár nem hiszem:D

Egyébként nem volt proli, elég értelmesnek és jólelkűnek tűnt

2023. jan. 18. 20:45
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Még a másik lelkét kell ápolgatni, miközben szarul van? Nem tudom, hogy mindig ilyen porcelán módra működött-e a randizás, vagy mostanában lett elvárás, hogy mindenkiazonnalválaszoljondekuurvagyorsanmertbehisztizek!!!!
2023. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ez akkor kamu volt. Netesnél valóban esélyes, hogy több csetes partner közül végül nem te lettél a befutó. Az emberek többsége gyáva megmondani, hogy bocsi, de mégsem, ill. így még visszatérhet hozzád később, ha úgy adódik...
2023. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!