Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről árulkodik, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről árulkodik, ha a lány csak 1 órára akar találkozni az első randin?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk egy időpontot, de mondta, hogy 1 órával később már mennie kell. 1 óra alig elég bármire is.
2023. jan. 2. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%

-fél, hogy hátha kellemetlen lesz, ezért nem akar sokáig ott lenni.

-simán csak izgul.

-gyors le akarja zavarni, mert sok kedve tényleg nincs hozzá.

-tényleg csak ennyi ideje van, de azért találkozna veled, stb.


Ezer oka lehet, bár tényleg kevés idő, én ilyenkor(ha tényleg az az oka, hogy utána mennie kell) inkább keresek egy másik időpontot, amikor jobban rá érek.

2023. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
83%
Első randira mi is kb. csak összefutottunk egy cukrászdában a párommal. Csak arra voltunk kíváncsiak, hogy megvan-e a vonzalom, szimpátia. A második randi már hosszabb lett, most meg 2 hónap után lassan összeköltözünk. Szerintem nem kell ezt túlagyalni.
2023. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
36%

Mikor valaki ilyen időlimites randit ajánlott fel nekem, mindig lemondtam. Majd ha rendesen ráér, találkozunk, szevasz.


26n

2023. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
76%
En kivetel nelkul igy csinalom. Az egy ora au csak felmeres.
2023. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
70%

Kérdezd meg mikor jó neki hosszabb időre. Ha kb soha, akkor a kapcsolatra sem lesz ideje.


Mióta ismeritek egymást? Vagy ez első találkozas lenne? Mert akkor érthető.

2023. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
63%
#2 vagyok, miért kell lepontozni..? Ha ilyen hülyeségen problémáztam volna, akkor most nem lenne egy boldog párkapcsolatom. Ha aznap a párom csak 1 órára ért rá, én akkor is örültem, hogy egyből látni akart. Aztán mikor hétvégén jobban ráért, csináltunk egész napos randit is. Nem értem, hogy lehet ilyenen problémázni. Kákán is csomót esete.
2023. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
62%
Hányan maradnak le valami jóról, mert kell az egojuknak a korlátlan idő... ha meg nem akar találkozni, az a baj. Nem azt mondjátok mindig, arra van ideje, amire akar? Akar időt a kérdezőre, de attól még a világ nem áll meg.
2023. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
43%

Nem bírom az ilyen elfoglaltat játszó embereket. Aki meg akarja ismerni a másikat, az találkozik vele rendesen és keres egy olyan időpontot, amikor ezt korlátok nélkül, önfeledten tehetik meg, nem pedig a titkárnőjével jegyeztet elő egy időpontot a naptárban a többiek között.


Ez így ebben a formában megalázó és nevetséges. Voltam én már mocskosul elfoglalt az életem során (főállás+esti szak+edzés+külön éltem és rám is várt otthon házimunka), pontosan tudom, milyen az, amikor tényleg van dolgod és örülsz, ha lyuk van a fenekeden, nem csak úgy adod elő magad. Ez csak egy játszma. Ne menj bele. Ezt nőként mondom.

2023. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
85%
Én meg egy másik nőként mondom, hogy nem játszma, és adj neki esélyt. Bánni fogod, ha nem.
2023. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
2%
#8 ja, ha meg a következő szabad 5 órája csak 2 hét múlva lenne és akkorra szervezné a randit, akkor meg azon problémáznátok, hogy miért nem szakít rátok előbb időt. Az olyan emberektől, mint te meg a kérdező, én pl. menekülnék, mert nektek nem lehet jót tenni, ti mindenben a hibát keresitek.
2023. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!