Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos ha már nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha már nem akarok találkozni?

Figyelt kérdés

Azt beszéltük le a sráccal hogy én megyek hozzá, mert hozzám nem tudna jönni, pedig jött volna de itt nincs hely.

És ugye még nem találkoztunk téma volt hogy 2.-án elmegyek hozzá…. Ezt előtte vasárnap beszéltük le, de semmi részletezése nem fixáltunk, aztán nem írt… egyáltalán se egy köszönés se annyit hogy hova kellene mennem… és tegnap olyan 11 felé este rám írt hogy mennyit gondol rám és hogy lassan 2.-a.

Szerintem ha annyira érdekelném akkor keresett volna.. ha csak napi 5 percre akkor addig… ez így csak nekem gyanús szituáció? Amit vasárnap írtam neki dolgokat miután lebeszéltük a találkozót sem nézte meg.. csak tegnap este.


2022. dec. 1. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Édes istenem...kommunikáció mint olyan, nektek sem megy látom. Hagyjuk már ezeket a "Vennie kellett volna a lapot" dumákat. Nem lehet megírni, hogy "bocs, nem igazán vagy aktuális az életemben?" Mennyiből tart?
2022. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

"Szia, figyu, tisztázzuk már, mikor és hol találkozunk, illetva akarunk-e egyáltalán"


Valahogy így kéne kezdeni...

2022. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha most azt mondod, hogy nem akarsz vele találkozni, akkor semmit se fog érteni a viselkedésedből.
2022. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Én biztos nem mennék. Napokig nem ír, majd csak annyit, hogy akkor menj át hozzá(!) első randira.

Kizártnak tartanám a részemről.

Ez amúgy nem jogosság kérdése. Nam akarsz, nem akarsz. Akkor megírod neki, hogy bocsi, mégsem.

2022. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván őt csak a szex érdekli, nem te, ezért tartja feleslegesnek a kommunikációt előtte.

Ha te is csak ennyit akarsz, akkor menj át hozzá. Viszont ha te komolyabb ismerkedésre számítasz, akkor NE MENJ.

2022. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem jelentesz neki sokat, csak dugni akar, felejtős.
2022. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!