Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ezt csinálja valaki akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt csinálja valaki akkor igazából nem is akar találkozni?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezi hogy x időpontban mit csinálok (közei dátum) és mondom hogy pl megyek ide vagy oda akkor azt reagálja hogy kár mert találkozhattunk volna. De másik időpontot nem mond.

2023. jan. 21. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
A napnál is világosabb, hogy igen.
2023. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Lehet csak töketlen, vagy azt hiszi, hogy azért mondtad le, mert nem akarsz vele találkozni.
2023. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
És te akarsz ővele találkozni? Neked miből állna rákérdezni, hogy mikor ér rá?
2023. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

#3

Sok nő elvárja az elején, hogy a férfi legyen kezdeményező, irányító. Jóhogynem az ajtót is a férfinak nyissuk ki meg adjuk rá a kabátot, nem? Ne legyen már ennyire töketlen/büszke egy pasi.

2023. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Négyeske marhaságot ír. Legyen valami kölcsönös, vagy cső! Egyenjogúság van, akinek szolga kell, szerezzen azt.
2023. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
#5 ezt nem szolgaságnak hívják, hanem férfiasságnak. De nyilván te semmit nem tudsz arról😅
2023. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem.
2023. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
5-os, meg mindig nem sikerult elolvasnod a wikipedian, hogy mit jelent az egyenjogusag?
2023. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, nekem tök mindegy, hogy baráti kapcsolat vagy randi, ha én mondom egy időpontra, hogy most nem jó, akkor utána felkínálok mást, ami meg igen. Ha akarok a másikkal találkozni. És ez független a nemektől.


A kettes nem írt hülyeséget, lehet, hogy azt hiszi, nem akarsz találkozni, azért mondod le. De az sincs kizárva, hogy akkor unalmas órái vannak, amit valakivel el akar ütni, de annyira már nem vagy fontos, hogy mondjuk 1 hét múlva tényleg elkülönítsen rád időt.


Én azt javaslom, te is dobj bele valamit, és akkor kiderül, hogy mennyire akar látni! „Holnap délután nem érek rá, de szombaton igen.” Mi olyan bonyolult ebben? Ő már kezdeményezett feléd. Mutasd már te is, ha akarsz tőle valamit!

2023. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam le semmit, ő nem hívott el sehova, nem úgy tette fel a kérdést hogy találkozunk e este, mi a tervem? Hanem szimplán mit csinálok x napon. És ehhez tette hozzá, hogy kár mert találkozhattunk volna.
2023. jan. 21. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!