Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem a neten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Megismerkedtem a neten egy sráccal nagyon tetszik és találkozni akar. A gond csak az hogy az általa látott képeken 50 kg vagyok most kb 70 amit ö nem tud. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 16:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Fogyózz intenzíven 😀
2018. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Oszintem nem is ertem mit vartal. :D

Ez nem jutott eszedbe mikor feltoltotted a kepeket?!

Meg is erdemelned, ha ott hagyna. Hazugsaggal kezdeni az egeszet.....

2018. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Na amikor ilyen egyeddel randizok, hirtelen sürgős dolgom támad és félbe kell szakítanom a randit. Meg is érdemli, mert félrevezetett.
2018. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

XDDD Váááááááááááááááááá.

Sztem mond le a randit.

2018. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha már eddig kamuztál, legalább a találka előtt valld be és kérj bocsánatot. Legközelebb meg cseréld le a képet, ha meghízol.
2018. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Ez kb. olyan, mint ha, azt mondanám a randi partneremnek, hogy 22 éves vagyok. Igaz, 42, de hát nem találtam friss képeket. :DD 20 kg ide vagy oda, 20 év ide vagy oda, sztem nem mindegy... ;)
2018. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Mégis mit? Mondd el neki, hogy a kép egy kicsit régi, azóta van rajtad elég sok plusz. Esetleg küldhetnél egy friss képet.

Úgy sem tudod sokáig húzni a dolgot, 2 hét alatt meg nem fogsz lefogyni 20 kilót....

2018. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Tipikus....:DD Anyám, és mennyi ilyen van a társkeresőkön! :D Utána meg ők jönnek a sértődős dumával, hogy szemét pasik, csak a külső számít! :DD
2018. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Vagy tűnj el a képből, ha nem akarsz kellemetlen pillanatokat(mármint ne írj neki többet), vagy mondd le a randit és azt is, hogy miért. Az első neked kevésbé kínos, a második viszont kellemetlen, de tisztességesebb út.


Úgy semmiképp ne menj el a randira, hogy nem tudja az igazat, mert hatalmas égés lesz.

2018. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképpen szólj neki..nem rég randiztam egy sráccal..azt írta 180 magas..én vagyok 165..élőben alacsonyabb volt nàlam...rosszul esett a hazugság..nem is lett második randi.
2018. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!