Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet vajon nála bármi esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vajon nála bármi esélyem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja új kolléganő csatlakozott hozzánk a céghez és hát… röviden gyönyörű. Hosszabban: mindig csinosan fel van öltözve, harisnya-ruha vagy szoknya+ing+magassarkú, de nem ez a közönséges ki van mindene stílus, hanem dekoratív. Szép hosszú barna haja van, látszik az is, hogy edz, brutál jó az alakja, plusz van több tetoválása is, ami nekem külön bejön, valahogy még nőiesebbnek tűnik tőle. Ja meg iszonyat jó illata van mindig. Ennyit a külsejéről, személyiségileg még vonzóbb. Egy végtelenül kedves, aranyos, mosolygós, segítőkész, jó humorú lány. Nagyon közvetlen, bárkivel el tud beszélgetni. Sok férfi kolléga szemet vetett rá amúgy (magunk között többször volt már téma), kb mindenkinek bejön, de van már egy jó ideje barátja.

Velem mindig nagyon kedves (bár mással is) szoktunk beszélgetni, viccelődni, sokszor mosolyog a jelenlétemben. Múltkor pont kettesben voltunk a konyhában és valami félreérthető dolgot mondott, nem emlékszem már a konkrét szitura, a lényeg hogy volt valamilyen szexuális töltete, de ő nem ÚGY gondolta. Én röhögtem, neki elsőre le sem esett, aztán mikor koppant, akkor el kezdett kuncogni, vágott egy cuki arcot és kicsit látszott, hogy zavarba jött, mondhatni elpirult. Céges karácsony után pl néhányan tovább mentünk a városba bulizni, ő is jött velünk. Valamilyen csípőtekerős, fülledt latin bulin kötöttünk ki, máig se értem hogy.:D Na mindegy, a lényeg, hogy olyan elképesztően szexin táncolt, hogy csak lestünk. Azt sem tartom kizártnak, hogy tanult táncolni vagy én nem tudom, de tényleg jól esett a szememnek nézni.:D Együtt is táncikáltunk, de akkor nem úgy nyomta, mint pl a másik kolléganőnkkel vagy ahogy előtte egyedül. Lehetett érezni, hogy tartja a határt, nem “dörgölőzik” oda csak úgy egy másik pasihoz.

A barátjáról viszont kb sose beszél. Szerintetek ez jelentheti esetleg, hogy nincsenek “jóban”? Egyszer fél füllel hallottam, ahogy egy másik kolléganőnknek meséli, hogy hát eléggé összevesztek a pasijával, bár azóta elvileg kibékültek.

Tudom, hogy kollégával amúgy sem jó ötlet kezdeni, meg hát kapcsolatban van, de egyszerűen teljesen elvarázsolt, folyton rágondolok. Szerintetek gáz lenne finoman, óvatosan valahogy “bepróbálkozni”? Megkérdezni esetleg van-e kedve meló után beülni meginni valamit? Lehet rossz megérzés, de egyszerűen valamiért azt érzem, hogy ő is szimpatikusnak talál.



2023. jan. 24. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gáz bepróbálkozni így, hogy konkrétan semmi jelét nem adta annak, hogy akarna tőled valamit és még kapcsolatban is van.
2023. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%
Ha kb egy kategória vagy vele,simán megpróbálnám a helyedben.
2023. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Elsonek adok igazat, engem irritalna is,ha ugy probalkoznanak be,hogy kozben tudjak,hogy van baratom. Meg lenne a velemenyem rola…
2023. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálkozz be addig, amíg van pasija. Koppani fogsz és utána valószínűleg a kapcsolatotok is megromlik.
2023. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire jó nő ahogy írod, szerintem mindem ujjára kapna pasit. Plusz barátja is van, na meg rá van állva az összes pasi ott, szóval akárhogy számolom ez 50-50%. :D
2023. jan. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
esélytelen. VAgy ha tükörbe néztél és rat pitt és fszom átmenete vagy, akkor lehet esélyed.
2023. jan. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből semmi arra utaló jelet nem olvastam ki, hogy bejönnél neki vagy akarna tőled bármit is. Szóval nem erőltetném a helyedben...
2023. jan. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!