Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek neki a csajozásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek neki a csajozásnak? . (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt barátnőm, mondjuk nem is tettem érte semmit, mert különösebben nem érdekelt régebben, de most bármit megtennék, hogy legyen egy normális barátnőm. Nem vagyok csúnya, divatosan öltözködöm, igényes vagyok... Viszont kicsit hallgatag. Normális válaszokat várok!

Előre is köszönöm szépen! 16/F


2010. okt. 3. 20:33
 1/8 anonim válasza:
Legyél bátrabb=)Próbálj meg a lányokkal beszélgetni, haverkodni stb. biztos van a környezetetben olyan akivel szívesen dumcsiznál és lány!
2010. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen, van:) csak az a baj, hogy osztálytársam. De többet nem nagyon ismerek, mert ilyen "vagány"csajok akik mindig bebasznak péntekenként meg szívnak napi 2 doboz cigit... :S

Hol vannak a normális lányok?

2010. okt. 3. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
én normális lány vagyok, nem cigiztem még soha (nem is szeretnék), nem szoktam "bebaszva" lenni és mégse találok normális fiút, mert a legtöbb fiúnak az ilyen lányok tetszenek
2010. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! merre laksz?:D korod?
2010. okt. 3. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:

komárom-esztergom megye

15

2010. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gyenge 300km van közöttünk kb.:(
2010. okt. 3. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
:(
2010. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is komárom esztergom megyében lakok,

egy 17 éves srác volnék,

és szivesen találkoznék egy normális lánnyal.

ha szeretnél,írj privit, és beszélhetünk...:))

2010. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!