Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek neki a csajozásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek neki a csajozásnak?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és mindennap counter-strike source-el játszottam a gépen, de már abbahagytam, rájöttem elkéne egy barátnő.Szeretnék egy barátnőt, de nem tudom hol kezdjek neki a csajozásnak. Légyszi a disco-s sablondumát mellőzzétek, mert nem szeretem ezeket a szórakozóhelyeket valamiért, nem bulizom. Nem is az lenne a célom hogy holnap már csajom legyen, hanem hogy kiszakadjak ezekből a szürke mindennapokból és jó csajok társaságában legyek. Aztán persze már könnyebb.
2011. ápr. 24. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19 vagy és még nem volt csajod? Csak kockultál? Így már nehéz lesz
2011. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Cs&p alkalmazás, vagy regisztrálj az oldalon. Elég sok lány szokott fenn lenni, és ha normálisnál próbálkozol, nem pedig valami pózolós minirib@ncot szeretnél összeszedni, akkor menni fog.
2011. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sejtem...
2011. ápr. 24. 18:45
 4/20 anonim ***** válasza:
Én fél évig napi 6 órát játszottam stratégiai játékokkal, és tök zsír logikám meg mindenem lett...
2011. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Héven odamész egy lányhoz:


"Szia, Józsi vagyok, szeretnél fagyizni?"

2011. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Megijede szerintem ha csak így odamennék.
2011. ápr. 24. 18:48
 7/20 anonim ***** válasza:

ma 18:47 vagyok,


Lehet hogy lekoptatna, de lehet hogy igent mond. Ha félös vagy, akkor utazz pár km-t a héven, és ha nemet mond, ugyse találkozol vele többet.

2011. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Babám, ha fenntartásaid vannak és elképzelésed, hogy kvjó csaj lehet csakis, akkor ott eszi meg a fene. Talán magadhoz illőt kéne választanod. Elég sok bizonytalan, ugyanilyen helyzetben lévő lány kódorog bárhol, akár a neten is.


Jómagam 17 éves koromig nem is érdeklődtem a fiúk iránt, vagy hogy épp mit veszek fel holnap, az is egyfajta hátrány, amit be kell hozni, és rengeteget kellett/ kell még tanulnom.

2011. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Nézz ki jól! Ez az egyetlen, ami számít.
2011. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
jah, nézz ki jól! :) és igen,amikor adódik lehetőség, írj rá valamelyik csajra.. :) aaaa többség (vagyis szerintem mindenki:)) szereti ha megnevettetik,sz'al hajrá! :)) és ha kellenek valami csajozós (NEM disco-s) dumák akkor írj rám :)
2011. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!