Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet az hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy valakivel napi szinten leveleztem és egy beszélgetés közepette egyszer csak eltűnt?

Figyelt kérdés

Én lennék a nő. És nem tudom elképzelni hogy mi történhetett. 😅

Nem annyira lényeges nyilván, csak így még nem jártam soha. Főleg hogy azt hittem hogy jóban vagyunk.


2023. febr. 8. 10:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Semmi mást nem akart tőled, csak azt, hogy online maszturbáicós segédeszköz legyél. Ennek az ötletét elvetetted, így már nem érdekled tovább. AMúgy könnyen lehet, hogy kapcsolatban él.
2023. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy nem stimmel nála valami, ha nem mer, nem akar találkozni.

Egyébként meg még fogsz ilyenbe belefutni, azaz, hogy különösebb ok, indok nélkül eltűnnek emberek a neten.

Nekem is volt már pár ilyen.

Inkább rendes kapcsolatban gondolkodj ennyi idősen.

2023. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
94%
Az is lehet, hogy a Facebook profilja is hamis, és valami középkorú perverz trotty. 14 éves vagy. Nem is kellene alapból ilyet csinálnod.
2023. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy az akinek mondja magát. Facen azt tudsz meg róla, amit Ő akar, tovább megyek beszélgetésben is azt tudsz meg. Őszinte, nem az ezt kizárólag Ő tudja.

Ha "profi" akkor simán elhitet bármit "is".

Ha amatőr, hagy nyomot, és szemfüles ember észreveszi.

2023. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

"Annyi előzménye volt neki hogy ő mutatott egy meztelen képet magáról én meg nem akartam olyat küldeni, illetve hogy nem akartam átmenni instára beszélgetni."

Ezért.


"És ő többször megjegyezte biztos azért mert valami takargatni valóm van. "

Ezzel akart manipulálni, hogy küldj.


"Nem ilyen fiú volt ő szerintem, meg már régóta beszélgettünk (hónapok óta) mire ez szóba került."

Kérdező naív vagy.


"Ettől függetlenül elengedem a dolgot,csak rosszul esett hogy ennyire semmibe veszi a másikat,jelen esetben ugye engem."

Nehogy már még ilyen miatt keseregj. Egy kalap sz@rt nem ér, egy manipulatív f@sz. Nyugodt lehetsz már 2 perc múlva mástól kéregette a képet.


Kiírod a kérdést, mint, aki nem tud semmiről. Holott nem küldtél képet a majomjának az volt a baja. Erre még itt keresgeted az okot.

2023. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

23. Én vagyok az idősebb. 😅

34 éves vagyok.

2023. febr. 8. 12:02
 27/37 A kérdező kommentje:
De vettem az adást. Mindenesetre ha ez így volt valóban,jól meg tudta játszani magát. Gratulálok neki a színészi teljesítményéhez. 😅
2023. febr. 8. 12:04
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ennyi idősen már átlathatnád a történést.

Nyomi pali.

2023. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy tiltott, mert ha nem, akkor addig győzködött volna, míg küldesz.... és már fent is lennél a neten. Tanulj belőle. Ne alacsonyodj le. Ne higyj el mindent. Ki tudja kivel beszéltél.
2023. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
66%
Mennyiszer éltem át ezt régen és mennyire zavart ez akkoriban... Aztán rájöttem, hogy az emberek ilyenek. A világ nem volt jó, nem jó, nem lesz jó soha.
2023. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!