Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet az hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy valakivel napi szinten leveleztem és egy beszélgetés közepette egyszer csak eltűnt?

Figyelt kérdés

Én lennék a nő. És nem tudom elképzelni hogy mi történhetett. 😅

Nem annyira lényeges nyilván, csak így még nem jártam soha. Főleg hogy azt hittem hogy jóban vagyunk.


2023. febr. 8. 10:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

#30

"Nincs a világon se jó, se rossz: gondolkozás teszi azzá." /William Shakespeare/

Nem akarok okoskodni, de ez jutott eszembe.

2023. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kihagytam

El "kell" fogadni, hogy némelyik ember ilyen szinten van.

2023. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
66%

31.


Az csak az emberek maguk rosszak, nem a világ. Pontosabban nem is rosszak, valami más kifejezés illene ide. Az egész világ olyan hideg, olyan közönyös, olyan... semmilyen. Nincs benne tartalom, nincs mélység.

2023. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, rengeteg ilyen pasi van, még ha normálisnak is tűnik akkor is csak azt akarja hogy extra dolgokkal szórakoztassad. Ha nem teszed, jön a kövi.
2023. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

"lehet azt hitte hogy én szórakozok vele és azért pattant le, mert nem akarta már erre pazarolni az idejét"

Neked nem kellett volna erre pazarolni az időd kérdező.

2023. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen pasi is volt, hogy 2 hónapja találkozgattunk. Volt már minden. Aztán egyszer csak nem írt többet, de nem is törölt meg semmi.
2023. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
36-os. Gyönyörü mondhatom. Oltári nagy bunkó lehetett a srác. Nem azért mert nem akart már semmit, hanem mert így tudatta ezt veled. De ez az ő szegénységi bizonyítványa.
2023. febr. 8. 18:10
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!