Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet az hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy valakivel napi szinten leveleztem és egy beszélgetés közepette egyszer csak eltűnt?

Figyelt kérdés

Én lennék a nő. És nem tudom elképzelni hogy mi történhetett. 😅

Nem annyira lényeges nyilván, csak így még nem jártam soha. Főleg hogy azt hittem hogy jóban vagyunk.


2023. febr. 8. 10:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, és nem is számít. Tedd túl rajta magad.
2023. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Több oka lehet:

- megbetegedett, kórházba került, nem tud írni

- más nőkkel is levelezett, és talált tőled érdekesebbet

- eljutott arra a pontra a levelezés, hogy már találkozni kellene, de ő be van rezelve ettől (nem úgy néz ki mint amilyennek hazudta magát, nem annyi idős, gyereke van stb)

- nős vagy van párkapcsolata és csak úgy szórakozásból levelezett veled, de lebukott otthon azért nem ír

2023. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Nagyon egyik sem állja meg a helyét. 😅

Utána írtam még neki,és csak elolvasta nem reagált,később meg törölte is. Annyi előzménye volt neki hogy ő mutatott egy meztelen képet magáról én meg nem akartam olyat küldeni, illetve hogy nem akartam átmenni instára beszélgetni.

Viszont miután eltűnt feldobtam hogy fussunk össze személyesen. De már erre sem érkezett semmi válasz. Elképzelhető meg ismert mást,de ha valakivel tényleg rendszeresen beszélgetsz,annyit nem érdemel meg hogy azt mondja bocs találtam mást/szia. 😅

2023. febr. 8. 10:41
 4/37 anonim ***** válasza:
76%

lehet, hogy unalmassá vált.


Írj, hogy beszélgetésben kibogozzuk, mi történt! Várom!

2023. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Jól van ez így. Olyan dolgokat akat, amilyeneket te nem, és nem akarta azt, amit te.

Ennyi volt.

2023. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%
akart
2023. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

4-teljesen jókat beszélgettünk, elhülyéskedtünk. 😊

Mivel van közöttünk 10 év max barátság extrákkal kapcsolat jöhetett volna szóba. Inkább lehet az volt a baj hogy én nem mutattam meztelen képet. 😅

És ő többször megjegyezte biztos azért mert valami takargatni valóm van. Lehet azt hitte nem is az vagyok akinek mondom magam, azért nem akarok instára se menni. 😅😅

2023. febr. 8. 10:47
 8/37 anonim ***** válasza:
19%
Megunta a hülyeséged.
2023. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Köszi 8-as. Milyen hülyeségemet? 😁
2023. febr. 8. 10:48
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Tehát tudod, miért nem írt, felismered a manipulációját... és mégis rá vagy kattanva?
2023. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!