Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki hosszútávú kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Én fiúként próbálok barátnőt találni már szinte mindent megpróbáltam (buli, osztály/munkatárs, leszólítás, társkeresők stb.), inkább kevesebb sikerrel. Kedves, romantikus, 20 éves srác vagyok. Aki tud valami megoldást vagy ő is hasonló cipőben jár, az jelentkezne valamilyen módon?

2021. aug. 8. 22:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
20 évesen mindent megpróbálhattál... srác vannak itt nálad idősebbek is akik ugynaígy jártak :D
2021. aug. 8. 22:19
 2/15 anonim válasza:
Hiába van ilyen lány, ha nem felel meg neked.
2021. aug. 8. 22:20
 3/15 anonim válasza:
Az itteni nők... Jézusom. Kisregényt tudnék írni az évek során összegyűjtött rossz tapasztalataimról, az egyik zakkantabb, mint a másik. Vagy szimplán csak görény némelyik, és hülyít, esetleg szó nélkül eltűnik. Még a Badoo-n is jobban jársz, mint itt, pedig arrafelé is nagyon silány a felhozatal.
2021. aug. 8. 22:40
 4/15 anonim válasza:
Igen, az itteni nők gonoszok és kegyetlenek. Lelketlen mind. Bár valószínűleg az összes ilyen, nem csak az itteniek. Jobb nélkülük, gyűjts japán szexandroidra.
2021. aug. 8. 22:47
 5/15 anonim válasza:

Én is megpróbáltam itt "ismerkedni",de csak dömperek írtak. Egy képért,meg hogy kiderüljön van e vonzalom, nem fog senki teperni,napokat főleg...

Akkor már lemegyek a városba, ott legalább látom mibe nyalok bele

Ha egyszer fogyókúrás terméket fogok árulni, tuti itt veszek hirdetést

2021. aug. 9. 00:22
 6/15 anonim válasza:
#4: Egyébként az a szomorú, hogy bár a szája mindegyiknek nagy volt, hogy "ő nem olyan", "ő nem tűnik el szó nélkül" stb., gyakorlatilag alig akadt egy-kettő, aki nem csinált segget a szájából, vagy nem volt valami frigid fapyna, akinek nekem kellett volna helyrerángatnom a nem létező önbizalmát. És ahhoz sincs kedvem, hogy heteket levelezgessek valakivel, aki utána úgyis eltűnik, vagy lepattint. Még a normálisabbnak tűnők is ezt csinálják, a maradék silányokról meg ne is beszéljünk. Ja, mert hogy pl. találkozni nem akarnak, pedig volt, aki heteken keresztül ígérgetett, hogy ő is nagyon akar találkozni velem, csak... És hiába voltam türelmes, hiába adtam volna esélyt a lehető legtöbb nőnek, kb. semmi. És elég sok férfitársam tapasztalt itt hasonló dolgokat, azt hiszem. Egyébként igen, az androidok legalább nem hisztiznek, nincsenek a csillagos egekben az igényeik, nem hülyítik az embereket heteken-hónapokon keresztül stb. A 3-as voltam.
2021. aug. 9. 11:47
 7/15 anonim válasza:

Mennyi megkeseredett puhapöcs van itt, Istenem....


Sok sikert srác, ne add fel sajnos sokan járnak hasonló cipőben pasik-csajok, ilyen az élet. Közhely, de igaz: ha nem görcsölsz rá akkor sikerülni fog. Ne az legyen az életcélod, hogy barátnőt találj! De légy kedves minden lányhoz/nőhöz, előbb utóbb beleakadsz egy kedves csajba! 😉

2021. aug. 9. 18:56
 8/15 anonim válasza:
Megjött a hetes tehén. Ilyeneket bármikor megkaphatsz te is, kedves kérdező.
2021. aug. 9. 19:25
 9/15 anonim válasza:
#7: "ha nem görcsölsz rá akkor sikerülni fog". És ez mégis mitől lenne igaz? Valószínűleg sok száz és ezer ember tudná megcáfolni ezt a mondatodat. Semmi bizonyíték sincs arra, hogy akkor toppan be valaki, amikor nem várnád. Egyébként meg miért kellene kapásból kedvesnek lenni minden nőhöz? Nyilván nem kell bunkózni senkivel, de nem is kell enyelegni velük. Ha egy férfi minden nővel kedves, akkor nyálgépnek titulálják, hogy "né' má', megint itt van ez a hülye nyalizós, ez mindenkinek pitizik". Ráadásul némelyik nő csak még jobban elszáll magától, ha rögtön ajnározzák. Nem egy olyan eset fordult elő velem is, hogy ha bókoltam nekik, akkor hízott a májuk, de amikor kezdeményeztem, akkor lepattintottak, előtte viszont nem tudták volna megmondani, hogy "ne bókolj nekem, ne csinálj hülyét magadból, nem jössz be nekem".
2021. aug. 9. 19:48
 10/15 anonim válasza:
Nem nyalizást írtam. Tiszteletre, udvariasságra gondoltam. De a kérdezőnek remélem átjött, hisz neki írtam. Ma van a nemzetközi trollnap vagy mi?!
2021. aug. 9. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!