Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Deszkás fiúk! Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deszkás fiúk! Ti járnátok egy nőiesebb lánnyal?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy attól hogy nektek deszkás/hip-hop-os a stílusotok, járnátok egy olyan lánnyal aki inkább nőiesen öltözködik?
2010. okt. 4. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én régen deszkáztam, később túl időigényes és drága hobbinak bizonyult így abbahagytam. De a stílus nagyrészt megmaradt, annyiban is hogy szinte télen-nyáron deszkáscipőt hordok, cuccokat veszek fel "nagyfiúsabbat" is de azokat is szeretem. De sohasem tetszettek a hasonló kinézetű lányok. Egy lánynak/nőnek legyen nőies öltözéke, és ne ugyanolyan póló meg deszkás cipő mint rajtam. Szerintem sokkal jobb ha egy nő megmutatja hogy mennyire tud nőies lenni. persze azért nem kell 18 évesen kosztümökben járni..
2010. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
első:énis így gondolom:)
2010. okt. 4. 22:42
 3/3 anonim válasza:
Nekem mind1 csak ne legyen facekocka és szép rendes legyen :D
2012. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!