Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfi miért nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért nem tudja elfogadni, hogy sima barátok legyünk?

Figyelt kérdés

Cipruson voltam most. Ott megismertem egy srácot. Jól elvoltunk, érts bele mindent. Hazajöttem egy hete, azóta minden nap írkált, hogy hogy érzem magam, mi történt velem. Majd egy hét után felajánlotta, hogy legyünk barátok extrákkal.

Én ezt visszautasítottam, mert engem nem érdekel az ilyen fajta online kapcsolat. Gondolom szexet is takar ez online, miközben mással is randizik. Mondtam, hogy legyünk sima barátok extrák nélkül, erre azt mondta, hogy van elég barátja. Szerintetek minek akart tőlem bármit is, ha amúgyis közölte velem, hogy ott úgyis fog más nőkkel is szexelni? Számomra ez érthetetlen



2023. febr. 21. 07:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
3%
Tudja, hogy elég jól néz ki ahhoz, hogy te belemenj. Hamarosan meg fogod gondolni magad.
2023. febr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Mert barátkozni akarsz pedig tudod, hogy mit szeretne. Ne barátkozz vele egyáltalán abból érteni fog.
2023. febr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Mert nagyon tetszel neki, es kevés az iq-ja. Vagy túl nagy az egoja és nem tudja elfogadni hogy van akinek nem kell úgy.


A "Jól elvoltunk, érts bele mindent." viszont ugy kell értelmezni hogy dugtatok is? Mert akkor emiatt is lehet. Nem érti miért csak ott hagytad magad, vagy beléd szeretett, bár ezt kevésbé hiszem.

2023. febr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mert személyesen más volt. Amúgy volt szex igen. De személyes tök más, ha ilyesmi történik. Online értelmét nem látom. Én egyébként azt gondoltam, hogy miután hazajöttem nem fog minden nap írogatni, de nem ez történt. Most utoljára annyit írtam neki, ha kijelentetted, hogy úgyis fogsz szexelni ott más nőkkel és sima barátok sem lehetünk az állításod szerint, akkor meg is válaszolatad a saját kérdésed és NINCS SZÜKSÉGED RÁM. Gondolom azóta megsértődött, mert nem írt tegnap délután óta. Csak én azt nem értem, hogy mégis mire számított, ha kijelentette, hogy más nőkkel is fog szexelni ott és barátok sem lehetünk...?! Akkor mit akart tőlem valójában?! Ez érthetetlen számomra
2023. febr. 21. 08:28
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Pedig elég világosan elmondta, hogy barátságot extrákkal.Ha leírtad te magad is ,akkor hogy hogy nem érted?
2023. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Egyértelmű számomra is. Neki is igazat adok, nem kell tartani a kapcsolatot. Mindketten elmondtátok a szándékaitokat, ezek nem egyeznek, akkor nincs dolgotok egymással. Ezt nem kell túlbonyolítani.
2023. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Mert amennyire neked belefért egy alkalmi kaland egy random idegennel, annyira másnak meg belefér egy online kapcsolat.
2023. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
5.De mi értelme a barátság extráknak kapcsolatnak 2000 kmről?!?! Ráadásul helyben van annyi nő, mint égen a csillag. Miért pont velem akar ilyesmit?! Teljesen őszintén és minek?!
2023. febr. 21. 09:00
 9/25 A kérdező kommentje:
Nekem ez az, ami totál nem világos... Hogy miért pont velem és mi értelme?! Más az ha valaki itt van helyben és az ajánl ilyesmit és tudunk találkozni. De ez...
2023. febr. 21. 09:02
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
De ha már nem ír, akkor mi a baj? Úgy tűnik, elfogadta.
2023. febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!