Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudják elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják elfogadni a férfiak ha egy nő nem akarja hogy a férfi fizessen a randin?

Figyelt kérdés
Randira megyek szeretem a számlát felesben fizetni ha már van keresetem. Nekem sértené az önerzetem gyengének érezném magam ha a másik fél állna mindent. Ugyan így vagyok az ajándék vásárlással virággal csokival stb felelselgesnek tartom nem ettől lesz férfi valaki. Nekem nem kell hogy a férfi ajándékkal halmozzon el mert amit szeretnék magamnak azt úgy is megveszem. Miért baj ez? Férfi miért attól érzi magának férfinak ha ő állja a számlát? Nem gondolják azt hogy fordítva egy nőnek ez le alacsonyitó? Bók özönre se vágyom mert minek ? Felesleges. Aki elégedetlen önmagával az úgysem hiszi el a bókot , akinek meg van egy egészséges önbizalma annak teljesen mindegy hogy bókolnak-e vagy nem. Nem ezektől lesz valaki férfi . Ti mit gondoltok erről?

2018. márc. 1. 11:45
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
*magát férfinak
2018. márc. 1. 11:47
 2/55 anonim ***** válasza:
43%
Hát akkor köpj a patkára, vakard a tököd, mint egy pasi, és nyiss egy sört! A nőiességnek és finomságnak már úgyis annyi!
2018. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
85%

De most komolyan, ne hozzon virágot, ne hívjon meg egy italra, ne mondja, hogy szép vagy, akkor mit csináljon? Vágjon hátba és vigyen focimeccsre?


Ha mindent meg tudsz magadnak is tenni, akkor minek randizol?

2018. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
91%

Ezzel csak az a baj, hogy a férfi nem azért fizet, mert le akar alacsonyítani, csupán szeretne neked kedveskedni. Nem tudom, ez miért baj. Neked még sosem esett jól meghívni akár a barátaidat egy fagyira vagy egy kávéra?


Jobb esetben a bókokat sem azért mondja valaki, mert be akar vágódni, és végképp nem azért, mert férfinak érzi magát tőle. Csupán megdicséri azt, ami szép.


Neked mik az elvárásaid a kapcsolatban, ha sem a bókokat, sem az ajándékokat nem fogadod el? Csak mert gondolom, ennyi erővel ne is tegyen neked szívességet, mert azzal lealacsonyít. Ne érintsen meg, mert teljesen mindegy, hogy megérint-e, és ne legyen minőségi együtt töltött idő, mert minek. Mi a szeretetnyelved?


22/N

2018. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

Nem azért randizom hogy a másik fel fizessen mindent. Nem szorulok rá. Megalázó lenne nekem ha a férfi fizetne. Utalom a virágot mert felesleges gaz nem tudok vele mit kezdeni. Azért mert nő vagyok sehol nincs előírva hogy nekem már pedig érzelgősnek gyengednek kell lennem. Nem alakot az lenni

Pláne nem azért vagyok valakivel hogy ajándékot vegyen bokoljon . Igen akar meccset is nézek vele vagy egy jó film szórakozás.

2018. márc. 1. 11:57
 6/55 anonim ***** válasza:
37%
Sok sikert!
2018. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
76%

Akkor neked nehéz kedveskedni akárhogy is.

31/f

2018. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Miért akar “kedveskedni” ha magamnak is meg tudom venni azt az italt bármit. Miért hiszi azt hogy nekem nem telik rá. Nagyon sérti az önerzetem ha a férfi akar fizetni. Bóktol nem fogom eldobni magam hogy jaj de jó. Ajándékokkal virágtol meg pláne nem mert utalom.
2018. márc. 1. 12:00
 9/55 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem érdekel ki fizet mit. Felőlem aztán állhatnád te egyedül is a cechet mit bánom én. Úgy ahogy az sem zavar, ha nekem kell. Kicsinyesség ilyesmiken fennakadni. Van min elgondolkodnod szerintem még egy kapcsolat előtt. Mondjuk egy fontossági hierarchia felállításán, majd ennek kielemzésével rájönni miért is indokolatlanok ezek az aggályok.
2018. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
55%
Megérett a világ a pusztulásra. Megalázó, ha udvarolnak neked? Értem én, hogy nemek közti egyenlőség, (és nem egyformaság!!!) de azért ez túlzás. Lealacsonyító, ha meghívnak egy kávéra? Felesleges, ha kedveskedik neked a férfi? Akkor szerinted hogy néz ki egy ideális randi?
2018. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!