Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Összejönnétek egy olyan férfival akivel kb minden rendben, de látássérült, gyengénlátó?

Figyelt kérdés

Tehát van munkája, önállóan él, elvezet egy háztartást, vannak barátai, hobbija stb.. de rosszul lát, szóval pl papírról nem tud szöveget olvasni és ismeretlen napsütésben rosszul tájékozódik.

A fogyatékossága csak akkor öröklődik, ha te is hordozod az adott génhibát, ami ismert, kiszűrhető.


Kort is írjatok!



2023. febr. 21. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem volt még szoros kapcsolatom látássérülttel, szóval nem tudom milyen hosszabb távon, azt mondanám a randikon kiderül.


De az öröklés felmerült, szóval gondolom az illető akar gyereket, ez viszont nekem kizáró tényező. (Mármint én senkitől se akarok, mindegy milyen a látása vagy bármi)

2023. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni, igen. Egészségügyi dolgozó vagyok, szóval nem ijedek meg ilyen dolgoktól. Egy esélyt adnék, és kiderülne, hogy működik-e. Gyereket viszont én nem akarok, szóval nem fenyeget az öröklés téma, viszont értelem szerűen nem lennék olyannal együtt, aki akar gyereket.
2023. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2023. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Én már nem.

Fiatalon még azt mondtam volna, hogy a szerelem mindent legyőz, mindent meg lehet oldani. De ma már, 35 felett, nem érzem azt, hogy ennyire tudnék bárkihez alkalmazkodni.

2023. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1-2-4-6, köszi a válaszokat, ment a zöld. Jöhetnek még válaszok! :)


3-5, nem a kérdésre válaszoltál, én ezért húztalak le. De megköszönném, ha máshol kötekednél, teljesen fölösleges idejönni és piszkálni azokat, akik a kérdésre válaszolnak.

2023. febr. 21. 17:16
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék személyeskedni. Van itt egy látássérült pasi, aki évek óta a nőjét szídja. Vele semmi esetre sem jönnék össze, és nem azért, mert rosszul lát.

Ez így önmagában is nagy hátrány. Ahhoz, hogy összejöjjek így valakivel, valami másban kiemelkedőnek kell lennie, például személyiség.

2023. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

8, ez érthető, de ahogy írod is, ahhoz, hogy taszítson valaki személyisége, nem kell látássérültnek lennie.

Nyilván az összejövéshez az is kell, hogy passzoljatok személyiséggel stb, ebben tulajdonképpen semmiben sem különbözik a dolog egy általános párkeresésnél, gondolom.


Kiemelkedő alatt azt érted, hogy.. hm.. pl van egy ember, megfelel mindenben, hog yösszejönnél vele.. de ha ugyanezzel az értékekkel látássérült lenne, akkor azok az értékek már nem elegek?

Mármint.. nem tudom ez így érthető-e, konkretizáljuk, pl emberünk személyisége 7/10 egy skálán, ez meg is felelne neked, de ha látássérült akkor minimum 8/10-et kell hozzon?

2023. febr. 21. 17:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha külsőre, belsőre nagyon tetszel, akkor nekem ez nem lenne kizáró ok.

Nekem is rossz a szemem, szóval átérzem, bár én kontaktlencsével 100%-osan látok, semmiben nem korlátoz.

2023. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

#7:

Jól érted.

Ha én jól értem, akkor hozzád azért több dologban is kell alkalmazkodni. Például egy hétvégi kiruccanás és városnézés nem igazán a neked való program. Valószínűleg azt se értékelnéd, ha arra érsz haza, hogy átrendeztem a lakást. Nem tudom, hogy hétköznapi helyzetekben mennyire boldogulsz. Autót vezetni például nem tudsz. De én a helyedben egy egyszerű bevásárlást se tudnék megoldani. Vagy hogy olvasod el a hivatalos leveleket?

Ezekre értem, hogy ez már elég sok lemondással és alkalmazkodással jár. Ezek mellé jön még rengeteg más, ami egy kapcsolat velejárója. Bocs, de nekem ez már csak akkor éri meg, ha mellette van valami plusz, amit egy jól látó férfi nem tud megadni, vagy csak kevesen. Úgy mondanám, hogy minden másban legalább 90%-ban passzolni kell.

2023. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9, értem, köszi a kifejtést. Nem kell bocsánatot kérni, teljesen fair és jogos amit mondasz, ez ilyen.

nyilván egyébként léteznek praktikák a bevásárlásra is, a levelek elolvasására is, de ettől még igen, azért szükség van pl olyanokra, hogy a kezedbe nyomnak eg ypapírt, hogy "ezmi?":D

Teljesen érthető, ha ez valakinek nem fér bele, igazából erre irányult a kérdés:)

2023. febr. 21. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!