Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet gyengénlátó lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet gyengénlátó lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 13:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Vakok és gyengénlátók klubjában pl.
2011. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De oda nem hiszem h beengednének jól látókat...
2011. máj. 8. 13:10
 3/22 anonim ***** válasza:
Miért kell olyan lány? Nem tartod magad helyesnek?
2011. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Így van. Pontosabban nemcsak én tartom magam rondának, hanem a lányok is.
2011. máj. 8. 13:16
 5/22 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel ronda lányt? Ha nem a TV-t lesnéd otthon, akkor észrevennéd, hogy nem mindenki születik szépnek.
2011. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mert a ronda lányoknak se kell ronda fiú, már próbáltam.
2011. máj. 8. 13:47
 7/22 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy azért nem kellesz és nincs más gond veled? Küldj egy képet. Nekem is van olyan fiú barátom aki azt hitte magáról, hogy ronda, pedig szerintem jobb az átlagnál.
2011. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Biztos. De maradjunk a témánál, az írjon, aki abban tud segíteni!
2011. máj. 8. 13:52
 9/22 anonim ***** válasza:

A gyengénlátó lányok, nem gyenge elméjűek! Ők is kiszúrják, hogy egy vesztes vagy. Ez nem megoldás!

Remélem segítettem.

2011. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Bizony, a kinézet nem minden! Ismerek sok olyan csávót, akinek olyan a fellépése, úgy tudja eladni magát, hogy minden csaj odavan érte, közben csak egy fokkal szebb az ördögnél. :D
2011. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!