Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Mi a helyzet a szagokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi a helyzet a szagokkal?

Figyelt kérdés

Ha első olyan randi lesz ami után/közben kilátásba helyezhető hogy lekerül rólatok a bugyi, akkor mit tesztek meg amit egy 'biztosan nem lesz szex' elhatározású randi előtt nem vesztek annyira komolyan?


Másik kérdés hogy szoktatok-e amiatt aggódni mi van ha nem tetszik a pasinak, amit az orrával fog érezni rajtatok (vagy egy specifikus testtályon)?


Van akit ez tart vissza a komolyabb ismerkedéstől vagy bármi mastól?



2023. febr. 24. 09:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Ezen nem izgulok. Megvan a higiènia, max ha tudom hogy szex is lesz, akkor van intim törlőkendő.

Nem sok f3rfit láttam azon izgulni hogy orál előtt milyen illata lehet odalent neki is.

2023. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Intim törlőkendő..? Neked ez a higiénia? 🤢🤢...🤮
2023. febr. 24. 10:06
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Jesszusom. Naponta fürdők. Ha randizni megyek akkor alap hogy előtte is, akkor is ha aznap már fürödtem. De ha netalántán elkell mennem a mosdóba, akkor ott használok intim törlőkendőt igen, soha senkinek nem volt eddig gondja odalent.
2023. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Én munka előtt is letusolok mindennap. Egy randi előtt meg főleg, függetlenül attól, hogy lesz vagy nem lesz szex. Mit tegyek még szerinted? 🤔
2023. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, ez miért nőspecifikus kérdés. A farok is bepállik.
2023. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
SOha eszembe nem jutott ezen aggódni.
2023. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha oda kerül a sor, akkor előtte is elmegyek közvetlen zuhanyozni, mosakodni legalább.
2023. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Oralis szex csak mosakodas utan lehetseges, ez oda vissza igaz, a pasinak is meg kell furdenie elotte.
2023. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Randi előtt zuhanyzok mindig, akkor is ha nincs kilátásban szex.
2023. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Miért kellene ezen aggódni?

Ha csak nem vagy nagyon izzadós, vagy nem vagy beteg, randi előtt lezuhanyzol és ennyi.

Én volt hogy reggel megfürödtem és csak délután találkoztunk, semmi bajunk nem volt tőle.

2023. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!