Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire elítélendő ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire elítélendő ha egy nő elszereti egy másik nő pasiját?

Figyelt kérdés
Ergo nem megcsalja vele ,csak úgy befolyàsolja a dolgokat hogy eléri hogy szakìtsanak és pàr hét múlva màr vele alkotanak egy pàrt? Nekem az a véleményem amúgy hogy ez is a megcsalás egyik fajtája csak kìméletesebb mint ha nem szakìt.
2023. febr. 25. 20:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%

#10 Túl sokat látsz bele.A megcsaláshoz, több partner hülyítéséhez csak egy gerinctelen, hitvány ember kell, meg egy kínálkozó alkalom.Semmi több.

De, sajnos elég gyakori az ilyen.

Sőt, még olyan esetekből is ismerek embereket, ahol több családja van az illetőnek.Az eredeti felesége nem tudom, hogy úgy tesz, mintha nem tudná, vagy direkt nem foglalkozik ezzel.Ez speciel az egyik szomszédom.Van egy másik szomszédom is, aki évekig két nővel élt, hol az egyikkel, hol a másikkal.Aztán az egyik nő megunta ezt és lelépett.


A tágabb rokonságomban van egy nő, akit egy családos férfi felcsinált.

Hetente járt hozzájuk, ez ment évekig.Közben együttélt a feleségével, gyerekeivel.Majd évek múltán elvált a feleségétől, a szeretőt is lepattintotta, mert akkor már felcsinálta az új nőt, egyből össze is költözött vele, de már megint új szeretője van.


Aztán olyat is tudok, amelyik pont azt csinálta, amit írtál.Jött a lehetőség a kefélésre, otthagyta a barátnőt, aztán mikor kikefélte magát ment volna vissza.Ugye az ilyen is azzal érvel, hogy "dehát nem csaltalak meg, akkor épp nem voltunk együtt".



Ehhez csak simán egy hitvány féregnek kell lenni, ilyen egyszerű.


Számtalan ilyen létezik.Nem, ezek nem prolik.Az a durva, hogy jól szituált/gazdag, (több)diplomás emberek.

2023. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%

#11! Basszus, próbáld már meg értelmezni, amit írtam! Én egy szóval nem mondtam, hogy nincsenek megcsalások, vagy párhuzamos kapcsolatok. Én is ismerek olyanokat is, ahol a pasi 2 komplett családot tartott párhuzamosan gyerekestül, mindenestül.

De a kérdés nem erről szólt! A kérdésben a pasi nem lép félre, hanem SZAKÍT és az új nővel van együtt. Erre írtam a te kommentedre, ha NEM AKAR félrelépni, EZÉRT szakít, az ÁLTALÁBAN nem tart fent utána párhuzamos kapcsolatot se. Aki párhuzamos kapcsolatot akar fenttartani, az miért szakítana az első nővel? Csak simán becsatlakoztatja a másodikat.

#10

2023. febr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Számomra egyáltalán nem elítélendő.

Ehhez két ember kel, és ha a férfi kapható rá, akkor a jelenlegi kapcsolata nem áll stabil lábakon, tehát még az is megeshet, hogy ugyan burkoltan, de a harmadik fél szívességet tesz a párnak. Eldönti helyettük a helyes utat.

2023. febr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szívem, nem kellett itt neked ugyeskedned, meg ugy befolyasolni a dolgokat. A csavo tisztaban volt vele, hogy mit csinalsz, csak hagyta magat :) egyebkent igen, akit lehet vigyek is. Csak nincs meg benned a kisordog, ha te is meg tudtad ezt csinalni vele, majd mas is megprobalja? Es je, a csavo nyitott az ilyen kilengesekre, mert sikerult neked is. Mi lesz, ha rad un es jon egy ujabb ugyeskedo?
2023. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 Ez nem velem történt hanem màssal akit ismerek és F vagyok amúgy 😅 csak próbàlok tanulni màs kàrán
2023. febr. 26. 10:15
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

Állítólag a nagymamám is ezt csinálta a nagypapámmal, így jöttek össze és lettek házasok:D


Amúgy valóban nem szép dolog, de én is egyetértek azzal, hogy ahol ezt meg lehet csinálni, ott igenis vannak gondok.

2023. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem feltétlen kellenek gondok a megcsaláshoz. Vmi álomvilágban él az aki ezt hiszi.
2023. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#12 De ott írtam példának olyan eseteket is, ahol szakított a megcsaló fel (többször is), hogy utána visszamenjen.Nyilván akkor te vagy az, akinek ez nem jött át.
2023. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#12


"Aki párhuzamos kapcsolatot akar fenttartani, az miért szakítana az első nővel? Csak simán becsatlakoztatja a másodikat."


Azért, mert abba a legtöbben nem mennek bele.Viszont visszafogadni már többen hajlamosak, csak aztán elfeljti hozzátenni a megcsaló, hogy az új szexpartnerrel sem szakította meg a kapcsolatot.Mit nem értesz?Azért, mert te fantáziátlan vagy és nem láttál még példát valamire, attól még megtörténik.

2023. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!