Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ad számodra extra megtisztelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ad számodra extra megtiszteltetést és esély javítást az, ha látod hogy másik nő nagyon hajt a pasira, ő mégis inkább nálad próbálkozik?

Figyelt kérdés

Tehát ugyanabban a közegben, amelyikben ti ismeritek egymást, van egy másik nő, nem is rossz, és elég rámenősen próbálja a férfi figyelmét felkelteni, olyannyira küldi a jeleket hogy ezt a többiek is látják, de lehet hogy onnan tudnak róla mert egyszerűen megmondta.


De a férfi nem kezd a helyzettel semmit, mert ő feléd lép, hozzád megy beszélgetni, nálad próbálkozik.


Ez javítja-e az esélyeit számodra, hogy a másik nőnek ő kellene, lehetősége van és nem él vele? Vagy csak nagyobb megtiszteltetést jelent számodra a vonzalma, de nem számít, mert kizárólag attól függ hogy hogyan bánsz vele, hogy egyébként bejön-e vagy sem?



2022. febr. 17. 08:48
A kérdező szavazást indított:
Nem számít, hogy másnak bejön.
Hátrány, mert idegesítene hogy más próbál rámenni.
Megtiszteltetés, hogy inkább én kellek neki, mint a másik, de ettől nem jön be jobban. Csak az számít, hogy egyébként bejön-e vagy sem.
Javítja az esélyeit, hiszen az jó jel, hogy nem ugrik rá minden tátongó lehetőségre, és megválogatja.
15 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

A pasik az ilyeneket talonban tartják

Ha a maik nő nem vmi 80 éves takarito vagy ilyesmi akkor engem taszitana az hogy rivális van.


Nagyon sok jellemtelen is van akik az elso összeveszésnél rohannak egy 3.hoz, vagy szakitas után kibékulés helyett a 3. at szedik fel, vagy féltékenységében "bosszubol" mert mondjuk mással csetelt a bnője ezert a 3.al tart kapcsolatot fennt, vagy csak játszmázásbol vele akarja féltékennyé tenni a bnőjét stb



Ahol képben vannak más nők, engem az zavar csak egy pasi körül.


Dupla annyit kéne belefektetnie a bizalmamba hogy legyen felé, mint másnak.

2022. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
*nagyon sok jellemtelen pasi van
2022. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán tudom, miért kellene megtiszteltetésnek vennem, hogy inkább én kellek neki. Mármint, valószínűleg én tetszem neki, hozzám vonzódik. Nyilván azért nem fogadja a másik nő közeledését, mert ő nem tetszik neki. Ebben semmi olyan tudatos döntés, cselekedet nincs, amit megtiszteltetésnek kell venni.
2022. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És attól nem ítélet meg pozitívabban őt, hogy látod, hogy másnak tetszik? Valaki más meglátott benne valamit, amit vonzónak tart. Nem lennél szívesebben olyan pasival, akiről tudod, hogy másoknak is tetszik de ő téged választott, mintsem egy olyannal, akiről ezt nem tudod biztosan, hogy nem csak egy véletlen fogás voltál neki, amúgy meg csak a csúnyáknak kellett?
2022. febr. 17. 08:56
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb pasi nem csak egy nőnek jön be. Annyi a különbség, hogy más nő nem az orrod előtt nyomul.
2022. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha eredtileg érdekel akkor igen. Ha nem akkor fejen is állhat, nem fog érdekelni...
2022. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Ja, leborulnék a lábaid elé a megtiszteltetéstől, hogy engem választasz. 🤣🤣🤣
2022. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen esetbe kerültem, csak én voltam a nyomuló nő, a kolléganőm pedig, aki tetszett a "kiszemeltemnek". Csakhogy neki meg nem jön be, mint férfi az illető.
2022. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tartom ettől vonzóbbnak. Az én valaki iránt érzett vonzalmam totálisan független attól, hogy látom, más nőnek is tetszik vagy sem. Azt meg a viselkedéséből, abból, hogyan áll hozzám és önmagához, úgyis észreveszem, ha csak véletlen fogás voltam. Teljesen másként viselkedik egy olyan férfi, akit valóban én érdeklek, mint az, akinek mindegy, csak lyuk legyen és nézzen ki egy fokkal szebben, mint a szomszéd alkesz Kati néni...
2022. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Én az ilyen lezàratlan helyzeteket kerülöm. Ha hagyja, hogy más koslasson utána, akkor nem engem keres. Alap esetben egy ismerkedés során 2 fél játszik. Nem 3. Ha nem adja finoman X lány tudtára, hogy őt nem érdekli, kvázi talonban tartja, már meg is bukott nálam. Nem csak, mint férfi, hanem, mint ember is.
2022. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!