Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy dühkitörések, utálat háttere másik nő, vagy drog?

Figyelt kérdés

#düh, harag
2023. jan. 11. 06:54
1 2
 1/15 Hans Pötterman ***** válasza:
82%
Igazából tök mindegy, egyik se jobb a másiknál
2023. jan. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem mindegy, hogy aljas, vagy csak hülye.
2023. jan. 11. 07:32
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Miért? Ha csak hülye, akkor továbbra is tűröd a baromságait, csak nehogy egyedül maradj egy kis időre?
2023. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem érdekelhet engem?
2023. jan. 11. 08:26
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Érdekelhet, de mi értelme van?

Mindkettő eset ultra gáz és te fogsz ráfizetni.

2023. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben általában inkább a drog. Vagy épp a NEM drog.....
2023. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kokainnal él.és egyik kitörés után jön a másik, sorozatban.

Ez mellett omlik össze az élete is(munkahely)

Kicsit kíváncsivá tesz mi ez az egész úgy átfogóan nézve.

2023. jan. 11. 10:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehat a drog az alap, es lehet van mellette meg mas is. Kesz fonyeremeny lehet. Esetleg segithetnel rajta, ha egy elvonora sikerulne beutaltatni. De parkapcsolatot egy ilyennel, minek? Kell a fajdalom?
2023. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem függő, csak mostanában ráment. Tudatosan tesz mindent, nekem úgy tűnik.

És omlaszt mindent össze. És tudatosnak tűnik.(a kitörések ugyan nem, de az hogy elébe megy a kitöréseknek, okozza azokat magának, abban tudatosságot látok)

2023. jan. 11. 12:11
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy nem függő, (hogy is képzelik ezt) csak épp kipróbálja. Természetesen nincs másik lány, szó sem lehet ilyenről, most egy ideig kokózik, de lefogja tenni mert jobban szeret téged annál, mint, hogy a kábítószer miatt elveszítsen téged.

Szerintem jövőhet, de jövőhét utáni keddi, legkésőbb szerdai napon várható változás, kivéve ha rák a horoszkópja, mert akkor több idő kell, hogy a páncélját ledobja, illetve fontos tényező lehet a hold állása is, plusz az időjárás, ha pontosat kellene mondanom, jövőhét utáni vasárnap lesz a te napod.

2023. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!