Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a "védtelenebb" nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a "védtelenebb" nők kellenek nekem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha a fontos tulajdonságokat azonosnak vesszük mindenki esetében, én akkor a mankóval járó lányt választanám, vagy akinek már sokszor összetörték a szívét.
2010. okt. 5. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én pontosan ugyanígy vagyok
2010. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Moszuke ***** válasza:
mert azok sebezhetőbbek és csak náluk mersz próbálkozni
2010. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha azért, mert védelmezni akarom őket, és ezért olyan párt keresek, akinek nagyobb szüksége van rá?
2010. okt. 5. 20:30
 4/11 anonim ***** válasza:
de jó h vannak még ilyen srácok!! igazi mázlista (lesz) a párotok!
2010. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert megmentő akarsz lenni! Minden emberben megvan ez a hajlam hogy ebbe a hibába essen.
2010. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért hiba a "megmentő" szerep?
2010. okt. 5. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert őket senki sem csábíthatja el tőled és megbecsülnek. Irányítani is könnyebb őket, mert kiszolgáltatottabbak.
2010. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom őket irányítani, de az jó, ha megbecsülnek... tehát akkor ez nem is hiba, hanem a legjobb amit tehetek, ha nekem sincsenek hátsó szándékaim?
2010. okt. 5. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért a védtelenebb nők kellenek neked, talán azért mert te is csalódtál már párszor, fogalmam sincs.Viszont azt leszűrtem hogy te egy értékes ember vagy.Őrizd meg ezt a tulajdonságodat.
2010. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert te egy érzékeny férfi vagy, és ezért leginkább kötődni egy hasonlóan érzékeny, sérülékeny lányhoz tudsz, mert azonos lelki állapotban vagytok. Hasonlóan ahhoz, mint amikor egy nagyvilági, felszínes, hangoskodó, kicsit érzéketlen férfi a hasonlóan nagyhangú, kemény csajokat keresi: mindenki ahhoz tud a leginkább kötődni, akivel a lelki "tartalmaik" hasonlóak.
2010. okt. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!