Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizom egy lánnyal és amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizom egy lánnyal és amit mondott megdöbbentett. Szívat?

Figyelt kérdés

29 éves és azt mondja nekem még csókszűz. Bombázó amúgy, teljesen szimpatikus, ezért eléggé gyanús. Aztán még fokozta. Azt mondta, hogy elsőre csók legyen, de a testén kezdjem ne a szájával. Mikor már benne vagyok, akkor megcsókolhatom. Azt mondja így komfortosabb lesz neki első alkalommal, a sima csókjelenet feszélyezné, a közösülés nem.

Az első randin lőtérre mentünk, mikor felajánlottam a cukit/kávézót azt mondta, ha lehetne inkább ne. Most meg síelni akar. Felesbe fizetünk.

A barátnőivel szivatnak?

Mit gondoltok erről, jobb elkerülni?



2023. márc. 6. 18:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Szűz is
2023. márc. 6. 18:05
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Fura. (Csak csókszűz, de egyébként meg nem szűz?)

Hogy jönnek képbe a barátnői?

2023. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csók se volt neki, meg szex sem, állítása szerint.

Fura, pláne, hogy bombázónak tűnik. Ruhán keresztül.😄

Arra gondoltam, hogy átverés az egész és csak szórakozik

2023. márc. 6. 18:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valami fétis is, hogy beállítja magát szűznek, mikor nem az, de az is lehet, hogy igazat mond. Ha kedveled, akkor szerintem értelmetlen ezen gondolkodni.

Bár fura, ha egy lány ilyen kér szerintem is...

2023. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Basszus beszélgess vele többet, ismerd meg ha akarod. Miért lehet az, hogy még szűz, és miért akar csak szex közben csókolózni. Érezd, hogy őszinte-e, szeretetteljes-e. Kérdéseket is szabad feltenned. Nem kell rögtön dugni. Aztán majd eldöntöd. Nem tudjuk, hogy szivat-e, de ha ennyire nem bízol benne, ne a szexen gondolkodj.
2023. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Beleült az ölembe. Kérdeztem, azt mondta, hogy nem talált még megfelelőt. Klisé.
2023. márc. 6. 19:04
 7/10 anonim válasza:
100%

Én nem vagyok még ilyen idős, de én is így vagyok, pontosan azért mert én sem találtam még megfelelő embert 🤷🏼‍♀️ egyáltalán nem furcsa dolog, ha eddig csak olyanokba futott bele akik csak szexet akartak/nem illettek össze/stb

A kávézósra is tudok reagálni, az ilyen randikat én sem preferálom, de szimplán csak azért, mert feszélyezve érzem magam ha csak ülünk egymással szemben, ez az én hülyeségem

Szerintem adj neki esélyt, számomra nem tűnik átverésnek, vagy kerülendő embernek, bár lehet csak azért, mert én is ilyen vagyok

2023. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Eléggé fura,hogy 29 évesen még senki se csókolta meg.A szűz dolgot még úgy ahogy elhiszi az ember,de a csókos dolog nekem fura.Ki megy első randira egy lőtérre és síelni?Nekem furcsa a csaj.
2023. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Fura, nagyon fura. Persze, nagyon jól néz ki, és még nem csókolózott, ez se tűnik valósnak.

Én ott vesztettem el a dolgot igazán, amikor írtad hogy beleült az öledbe. Ha szűz, és még nem csókolózott, tuti nem fog csak úgy beleülni az öledbe szerintem. :)

2023. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mathus ***** válasza:
100%
Hát kb. mint egy fogadás vmi hülye filmből. Sielni most tobbszazezres koltseg.
2023. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!