Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen furcsa, megdöbbentő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen furcsa, megdöbbentő viselkedése volt a pasinak amiért offoltátok?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erőszakosság, akarnokság,nagyképűség a semmire, és mérhetetlen féltékenység, butaság, neveletlenség.
2018. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első randin meg akart erőszakolni, máig hálás vagyok az égieknek, hogy ki tudtam szabadulni a karjai közül.
2018. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A semmiből felhozta egy normális beszélgetés közepén, hogy venne tőlem használt bugyit.

A másik meg méginkább a semmiből jött, vele még csak nem is beszélgettem, csak bejelölt facebookon, és mivel tudtam ki az - egy környékbeli srác - visszaigazoltam. Nem is volt gond úgy másfél évig, akkor aztán valamiért eszébe jutottam, és rám írt, hogy tudnék-e neki segíteni, én kis naiv visszaírtam, hogy megpróbálhatok, de miben? Mire megkaptam, hogy szexelnem kéne vele. :D

Ez a két produkció volt eddig, ami nálam megért egy-egy tiltást. :D

2018. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megálltam vele beszélgetni a lépcsőházban, ahonnan épp a haveromtól jöttem lefelé, és megfogta a farkam nadrágon keresztül.Kiderült, hogy homokos, amit mindenki tudott a köreimben, csak én nem, ezért azt hitte én is meleg vagyok, amiért dumáltam vele.
2018. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy férfi aki hónapokig udvarolt nekem. Nagyon kedves volt, tisztességes, becsületes családban nőtt fel. Szeretett volna velem összejönni, ahogy én is vele, minden hétvégén találkoztunk, randiztunk, sokat beszélgettünk. Egy beszélgetés során feljött a szexuális téma, és azon belül az extrém vágyak. Ekkor már elég szoros bizalmi kapocs volt közöttünk, így elég szabadon kezdett el mesélni a vágyairól. Mit ne mondjak, nem vagyok egy frigid típus, de amikor elkezdte sorolni nekem, hogy szívesen csinálná fényes nappal, nyilvános helyen úgy, hogy én latex ruhában műpénisszel kezelgetem őt hátulról, miközben neki ki van peckelve a szája és csipeszek vannak a mellbimbóin, hát... Végül nem is lett belőlünk semmi. Utólag visszagondolva, nagyon is örülök neki.
2018. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

-Butaság, nyilvánvaló hülyeségek hangoztatása feltűnési vágy miatt

-Erőszakoskodás, megpróbált belevinni olyan szexuális dolgokba, amire én nem álltam készen

-Ápolatlanság, nem mosott fogat, büdös volt a szája

-Felnőtt ember létére úgy viselkedett, mint egy idióta tini, elvette a cuccaimat, belenyúlkált a táskámba, belenézett a telefonomba

-Netes ismerkedésnél random fénykép küldése a farkáról

2018. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem láttam rajta semmi furát az első pár alkalommal. Kedves volt és jó fejnek tűnt. Aztán megtudtam, hogy a kollégájával zárás után elvitték a munkahelyük aznapi bevételét. Utána nem beszéltem többet vele.
2018. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Mindennap rám írt, de sosem volt beszédtéma, ennek ellenére legalább egy hónapig próbálkozott, de én egyszavas válaszokat adtam direkt, hátha leesik neki a szitu. A legtöbb beszélgetés így zajlott:


Ő: Szia

Én: Hali

Ő: Mizu?

Én: Semmi, veled?

Ő: Sokat dolgoztam ma, fáradt vagyok, majd holnap beszélünk. Jó éjt!

2018. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!