Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők ha csak a külsőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ha csak a külsőt nézzük nektek milyen az ideális férfi?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a szem, hajszínre.

Magasságra, súlyra.

Egyéb testalkati jellemzőkre.

Legyen szemüveges, vagy inkább ne.

Szőrös, szőrtelen.(borosta,szakáll,bajúsz stb)


2023. márc. 7. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Alain Delon (fiatalon)! ❤️
2023. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Szem: imádom a sötétbarna szemeket

Haj: kinek mi áll jól, kopasz ne legyen csak

Magasság: 180 felett legyen (én 178 vagyok)

Alkat: ne legyen vékony, se túlsúlyos.

Szemüveg: mindegy, erről nem tehet. Én is szemüveges vagyok, de amúgy érdekes módon sosem volt szemüveges párom.

Arc szőrzet sosem tetszett igazán, de ha van is, csak akkor oké, ha jól is áll neki, nem valami erőltetett csemege bajusz, meg foltos szakáll. És rövid legyen. Jelenlegi páromnak is van, 5mm-re szokta vágni, megszoktam rajta.

2023. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Hajszínre nálam a sötét a nyerő, valami világosabb árnyalatú szemmel, de az lehet bármilyen színű.

Nem zavar, ha nem toronyóra magas, de nálam azért ici picivel legyen magasabb. (166 centi körül vagyok)

Súlyra hát. Én kondizom elég régóta, súlyt emelek, szóval én nem érezném magam nőnek egy nálam “gyengébb” férfi mellett.

Szemüveges vagy nem, lényegtelen.

Én jobban preferálom a szőrös (nem igénytelenül) férfiakat, legyen az szakáll vagy borosta, mindegy. A babapopsi csupasz nekem túl kisfiús.

Egyéb jellemző? Pl nekem bejönnek a hosszabb hajú férfiak, értsd nincs felnyírva a haja.

Külsőre még az, ha nem a mostani divatnak öltözik. Hideg is ráz a skinny nadrágtól férfin. Pulcsi, farmer, valami tornacsuka és 10/10.

20/L voltam

2023. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Imádom a magas pasikat,a barnák a kedvenceim,nem szélsőséges irányban...😃

Nem kedvelem a szúnyogcsődöröket.Nem kell szérgyúrt,sittes benyomást keltő pasas.

Mindezek ellentéteként most éppen kékszemű illető tetszik, aki nálam magasabb, de nem kiemelkedően,valamint intelligens és tisztelettudó is, csak hogy belső tulajdonság is játsszon... Hiszen az utóbbiak nélkül számomra nem feltétlenül volna vonzó. 😄

2023. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Amikor ezt legutóbb kérdezték tőlem, nagyon pontosan leírtam és abban a pillanatban megjelent. Szóval már óvatos vagyok.😂

Nagyon nagy vonalakban: Világosbarna haj, kék szem, 180cm, vagy több, sportos, de nem túl izmos testalkat, szemüveg nem, szőr nem. Kicsi borosta belefér, ha nagyon muszáj, de más nem. Ez nagyon alap, innen indul.

2023. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Vin Diesel testalkat a Riddickből, de nem kopasz fej és bár sosem volt szemüveges párom (én szemüveges vagyok), de szemüveges a zsánerem. 40N
2023. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

[link]


[link]


[link]


Asszem ennyi elég is, mindegyik jól néz ki szerintem.

2023. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Álmodjon a nyomor? Oké, álmodik? 😃

Magas-vékony/nyúlánk alkat, sötétbarna haj és szem vagy világosbarna haj és kék szem, borosta vagy a szakáll-szintet azért még nem elérő, de hosszabb arcszőrzet. Egyszerű farmer + póló/pulcsi + sportcipős stílus, semmi "divatozás", márkás ruházás, piperkőcség. A (számomra) vonzó arcot vagy összességében az egész férfit mondjuk így nem teljesen lehet leírni.

Egyébként az ektomorf alkatot én is hozom, a világosbarna haj és kék szem kombót is, az említett stílust is, nyilván az arcszőrzetet nem 😃, szóval eddig mondhatni reális. Ott bukik az egész, hogy ronda az arcom és elöl deszka - hátul léc kategória vagyok, innentől tényleg csak álmodik a nyomor 😕

2023. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát nekem nincs ilyen. Tudok neked olyan színészeket mondani, akik teljesen más stílusok, és bejönnek.
2023. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Magasabb legyen,mint 189 centi


Szem,haj szín mind1 csak ne legyen szivárvány színű


Súly igazából nem tudom mi az ideális.Ne legyen nagyon vékony és túlsúlyos se.Egészséges legyen az a fő,a pici pocak se zavar.


Nincsen kikötve,hogy lehet e szemüvege.


Szőr legyen rajta,de ne nézzen ki úgy,mint egy medve.Az arcon lévő szőr se zavar csak ilyen betyár bajusz ne legyen és ápolt legyen.

2023. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!