Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy sima kávézós / beszélgetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sima kávézós / beszélgetős első randi után milyen program lenne ideális 2. randinak?

Figyelt kérdés
Ahol azért közelebb tudnánk kerülni egymáshoz?
2023. febr. 23. 12:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Milyen korosztály vagytok?
2023. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
#1: 26-29 évesek vagyunk.
2023. febr. 23. 12:52
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

A közelebb kerülés alatt mit értesz? Mélyebb beszélgetést?Mit?

Mert én pl. nem akarnék szexelni egy vadidegennel, akivel egyszer találkoztam meg ittam egy kávét.:D

2023. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Appassionato2022 ***** válasza:
85%
Valami 'célos' séta , utána vacsi. A 'céloson' azt értem, hogy nem csak egy séta bárhol, hanem séta, mert szeretném megnézni/megmutatni neked' ezt vagy azt, 'kíváncsi vagyok, mi a véleményed róla'? Vagy egy kiállítás, múzeum( persze, én pesti vagyok, itt köpsz egyet és valami kiállítóhelyet találsz el), vagy 'vigyél el sétálni Te, merre nőttél fel?'. Mindenképpen kötetlen progit terveznék, időjáráshoz szabva a kereteket- itt van lehetőség arra, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz és szabadon beszélgethessetek, utána pedig 'felolvaszthatod' a nőt egy teával vagy egy vacsival. Nekem pl. nőként sokatmondó az, hogy egy férfi hogyan viselkedik ilyen 'mozgalmas szituban' velem: előre enged? Kinyitja? Megfogja? Segít? Ill. azt is kifigyelem, hogyan bánik pl a pincérrel. Sok-sok mindent elárul a személyiségéről és a mentalitásáról ill. kapásból kiderül, hogy szimpatikus vagy idegesítő az, amit látok.Ja, és az anyagi kereteket fogd szűkebbre inkább: pl ne vacsira, hanem egy teára vagy egy pizzára hívd meg, de mindenképpen Te fizess!( feltételezés:ff vagy.) És akkor se legyen drága, rongyrázós a dolog, ha megengedheted magadnak. Sok sikert.
2023. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
#3: Fizikai közelségre. Érintések / kézfogás / ölelés, esetleg csók. Hogy valami azért különböztesse meg egy ránézésre baráti találkozástól az egészet.
2023. febr. 23. 13:51
 6/36 anonim ***** válasza:
74%

Ezt hogyan lehetne megtervezni? Majd hozza a helyzet, vagy nem.

Olyan, mintha a 2.találkozón már kötelező lenne a fizikai közeledés. Alig ismered, vagy mindegy csak legyen már valami valakivel??

2023. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 22 randimból egyszer sem hozta a helyzet, szóval kezdem úgy érezni, hogyha én nem kezdeményezek, akkor nem is fogja.
2023. febr. 23. 14:10
 8/36 Appassionato2022 ***** válasza:
66%
#6: Szerintem ha a 2. randin nincs kézfogás, érintés( és nem pettingre gondolok, hanem érintésre- kéz, kar, arc, haj) akkor azt a randit megette a fene. Ha annyira nem érzem vonzónak a párt, hogy meg akarjam fogni a kezét egy tea mellett vagy séta közben, akkor tutira nem akarok 3. randit, hanem keresek mást. De ez szerintem már az 1. randira is igaz. Biztosan én vagyok túl rámenős.:)
2023. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam nincs idegennel fogdosás második randin, de ez nem jelenti azt, hogy nem vonz, csak azt, hogy én lassan kerülök lelkileg oda, hogy fogdosni akarjak.


Annyi szuper kapcsolat születne, ha nem húznánk fel azt a kis tojást, ami jelzi, mikor sült meg a kaja, hogy márpedig MOST meg kell fogni, különben vége, ennyi, dráma.

2023. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Appassionato2022 ***** válasza:
93%
#7:Te bvagy a fiú, ugye? Mert ha igen, akkor a 'majd hozza a helyzet' úgy értendő, hogy séta közben segítesz fellépni/lelépni és ehhez megfogod a kezét. Ha tetszik neki és mosolyog, akkro el se engeded. Kabátot felsegíted, megsimítod a karját, stb. Ha mosolyog, akkor köv. ilyen szituban szintén. Ne várt a nőtől, hogy ő kezdeményezzen, csak arra figyelj, hogy észrevedd, ha elhárítja. 29 évesen mire vársz, zöld lámpára a homlokán?
2023. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!