Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova menjünk? Milyen helyeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk? Milyen helyeket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
A barátommal most leszünk hétvégén egy évesek és szeretnenk vmi szép romantikus helyen ezt megünnepelni.Ő jön fel Pestre hozzam de meg én se nagyon ismerem a várost...múlt hétvégén voltam barinommel a várban meg a citadellan,ugyh ide nem nagyon akar menni,vmi olyan hely kene ahol szép a kilátás meg nem drága mert nincs sok pénzünk,a citadellara kimegyünk azért...vmi parkot is ajanlhatnatok h setalhassunk a 8. Ker környéken a stadionoknal.bocsi a helyesírási hibákért csak telorol írtam és így nehezebb,köszi a valaszokat
2010. okt. 6. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nem vok pesti,de a dunapart este,szerintem elég romantikus.gondolom nálad is alszik,és sztem a lakást varázsold romantikussá.gyeryák,közös fürdés..
2010. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gratis30 ***** válasza:
Javaslom Visegrádot! Megy volánbusz és nem is drága. Egy napos proginak beillik, hogy felsétáltok és megnézitek a várat. Csodálatos a kilátás. Vagy javaslom még Normafát ahonnét este nagyon szép a kilátás Pestre. 90-es busz indul a Moszkva térről.
2010. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Margitsziget II.ker

Basilika V.ker.

amúgy én amikor Pesten éltem, vagy látogatóba mentem oda a barátokkal egy egyszerű gyorséttermi kajálás, egy kis billiarddal a végén bulizással is teljesen kielégíthető és felejthetetlen volt

ezek a séták, múzeumok szerintem öregeknek valók, vagy olyanoknak akik unalmas párkapcsolatban élnek, ahol nincs adrenalin.

2010. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menjetek a Normafához :D
2010. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3.valaszolonak: nem unalmas a kapcsolatunk,csak kettesben az első evfordonkon nem csak a mekibe meg buliba akartunk menni,inkább lettünk volna kettesben,nagyon jól sikerült am a hétvége, köszönöm a tippeket
2010. okt. 13. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!