Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor akar valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar valamit vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy házibulibam ismerledtem meg, tök jól elvoltunk beszélgettunk aztán együtt aludtunk viszont ez tényleg csak alvás volt egymás mellett (csók sem volt meg semmi ilyesmi). Másnap rámírt, viszont a kommunikáció olyan nehéz vele. Sosem válaszol csak órákkal később pedig biztos hogy látja az üzenetemet. A héten is összefutottunk ahol egyfolytában bókolt nekem meg tartotta a szemkontaktust ami alapján bejövök neki szerintem. Elhívtam randizni és most azon stresszelek hogy ez lehet rossz ötlet volt mert túl nyomulósnak fog tartani 😭😭😭 Igent mondott de már megint nem nézi az üzenetemet amikor még posztolt is tehát fix látta. Nem tudom mit csináljak, csak az biztos, hogy most én nem írok rá hátha lép ő. (És én vagyok a lány)
2023. márc. 10. 06:42
 1/1 Noren1989 ***** válasza:

Hàt nézzük a realitàsokat:


-nulla effort neki ez az egész,

-szinte biztos, h alàfekszel.


Minek nyomna bele több kalóriàt?

2023. márc. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!