Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem egyáltalán valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem egyáltalán valamit? Vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Adott egy srác. Mindketten most léptünk ki egy kapcsolatból. Én még a volt párommal lakom, mert nem sikerült elköltöznöm, anyagi okokból. Közös albérlet. Megismerkedtem egy sráccal. Ő keresett meg interneten, megbeszéltünk egy találkozást, találkozunk másnap irt hogy szívesen látna máskor is. Kétszer beszéltünk utána, és megbeszéltük a következő talit, amit végül egy órával előtte lemondott, azzal hogy be kell mennie dolgozni. Annyit irt hogy ne haragudjak de mégsem jó. Másik időpontot nem irt. Azóta egyszer beszéltünk de nem dobta fel hogy mikor találkozunk. Érdemes foglalkoznom vele egyáltalán? Egyébként nem keres, azt mondja nem szeret neten írogatni.

2018. máj. 16. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.
2018. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hátha ez még így marad egy pár napig, vagy egy hétig, akkor nyugodtan felejtsd el.
2018. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem írt új időpontot és azóta sem hallottál róla, akkor felejtős.
2018. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd.
2018. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!