Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőnap alkalmából a férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnap alkalmából a férfinak illene felköszöntenie a nőt, ha már több randin vannak túl?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok kérdés volt már a héten a nőnap miatt, de kérlek szavazzatok. Ha egy férfi és egy nő már többször randiztak, alakulóban van egy kapcsolat, illene akár csak írásban felköszöntenie? Vagy akár személyesen virággal/csokival? Mit gondoltok?

2023. márc. 11. 17:17
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok és szerintem illene valamilyen módon felköszöntenie.
Nő vagyok és nem várnám ezt el.
Férfi vagyok és szerintem illene, biztos felköszönteném valahogy.
Férfi vagyok és nem foglalkoznék vele.
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első randin is lehet, miért ne? Nem áll semmiből és jó érzés adni. Munkahelyen egy női kollégánk volt bent, ő is kapott csokit.
2023. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint sosem értettem, hogy egyesek miért nem ragadnak meg ennyire nulla energiabefektetést igénylő alkalmakat arra, hogy a másiknál jó pontot szerezzenek... Mármint, szó szerint minden azzal van tele, hogy nőnap van, ergo nem tudod elfelejteni. Odaböfögni egy boldog nőnapot a másiknak nulla forintba és negyed percbe telik, ellenben legalább annak a látszatát kelti, hogy érdekel a másik. Ha ennél is jobb fényben akarsz feltűnni, valami igazán apróságot adni mellé 2-300 forint. Vagy meghívni egy sütire 1000 forint.
2023. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már találkoztam vele durva lenne ha írásban köszöntene és személyesen kihagyná.

Amugy nem ezt en csak smucigoknál figyelem hogy derogál e nekik köszöntenie nőnapkor hogy mennyire vannak alacsony szinten:D

A többinél normálisaknál nem vagyok erre kiélezve. De a smucigokat keményen szoktam "vizsgáztatni",hogy sz.rember e.


Ha egy csendes rendes kis mimoza lelku nem köszönt nőnapkor esetleg veletlen egye fene elmegyek felette, de ha egy smucig önző gyökér hagyja ki szándékosan mert neki ez derogál, azzal maga alatt vágja a fát keményen.

2023. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jav.én ezt csak smucigoknál figyelem h mit nyújtanak mit nem
2023. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egy férfival hétfőn volt a harmadik randink. Nőnapon nem találkoztunk de nem is írt semmit erre vonatkozóan.

Egyik barátnőm is pont ezt mondta amit 2-es válaszoló, miszerint nem nagy erőfeszítés lenne kedveskedni és ezáltal jó pontot szerezni.

Az már külön fejezet, hogy szerintem ebből amúgy sem alakul ki semmi (nőnaptól függetlenül se, egyéb jelek miatt).

2023. márc. 11. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy üzenet lett volna a minimum. Még a szexpartnerem is megköszöntött, nem került neki semmibe nekem meg jól esett.
2023. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Egy férfinek ez nem esik nehezére, csak egy komplexusos ifjúnak, aki rivalizál a nőkkel….
2023. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon butácska kérdés.

A nőt akkor is köszönteni kell ezen a napon, ha már 25 éve a feleségem.

Nem hogy pár randi után.

Istemem. Hogy mik vannak.

2023. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!