Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 7 éve van barátnője, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éve van barátnője, hogy lehetne valahogy felvenni vele a kapcsolatot, esetleg végkifejletnek el is csábítani?

Figyelt kérdés

Egyszer annó voltunk együtt, félreértés miatt megszakadt a dolog, tisztázni sem tudtam a helyzetet (feltörték a fiókom, ő máshová járt egyetemre, letiltott, stb). Úgyhogy hanyagoltam a dolgokat, sodródtam az árral, de ma eszembe jutott Ő, így megkerestem a bizonyos oldalon. Baeátnője van, 7 éve. A csaj fiatalabb mint a pasi meg én. Átlagos külsejű a lány is, a srác is, de nekem nagyon bejön! Szakmájához passzoló igazi okostojás! :D

Rám azt mondják nagyon nagyon jól nézek ki, ha ráírnék vajon foglalkozna velem?



2023. márc. 11. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Okádék cafka vagy. Ezt szerettem volna az elején leszögezni.

Írj rá! Ha te el tudod vinni, akkor összeilletek. Amíg nem jön a következő cafat. A csaj csak nyerne!

Persze az is lehet, hogy lepattansz róla, mint velencei tükörről a fény... Főleg, hogy már mindent megkapott tőled, amit nyújtani tudsz.

2023. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hátha visszaír, szeretem az ilyen okostojásokat 😚 persze csak óvatosan írok neki
2023. márc. 11. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Remélhetőleg úgy jársz majd,mint a jelenlegi nője!...
2023. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Ilyen ez a piac, licitálni kell a jó húsra!


Sok sikert, dobj be mindent.

2023. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Nagy bukta lesz ebből. Vagy így, vagy úgy!🤷🏼‍♀️

Egyébként szerintem is r.bi vagy. Vagy a pasi, akinek az a hobbija, hogy nők nevében ír kérdéseket 😉

2023. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Miből gondolod, hogy még érdekled, ha anno egyébként is kivágott, pláne ha 7 éve kapcsolatban van?


Vagy kamukérdés, vagy defektes vagy, nekem igazából mind1. 🤷‍♀️

2023. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Olvass...


A kapcsolatuk ki tudja hogy jó vagy sem? Ha nem válaszol akkor biztos jó. :)

2023. márc. 11. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Aha:) köszönjük kamu Józsi a ma esti mesét, ennél jobb sztorit nem tudott kiszülni az agyad?


Gyenge vagy ma provokálni, menj pihenj le.

2023. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
7 év után képes lennél elcsábítani úgy,hogy barátnője van?Ehhez csak gratulálni tudok.Ha sikerül akkor mindketten megérdemlitek egymást.
2023. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!