Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek mert már kezdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek mert már kezdem feladni?

Figyelt kérdés
Na az van hogy elég gazadag srác vagyok főiskolába járok Bmw-el! Buknak rám az ilyen plázacicák de tom hogy csak a pénzé! Azé jó velük is meg minden csak valahogy mégse! Van egy csaj a suliba ilyen szerény csaj de szép na ő teccik! Oda is mentem hozzá montam neki mi a helyzet de szarik rám! Kérdem hogy mi a baj velem? Aszongya hogy egy nagyképű beképzelt barom vagyok! Pedig nem is ismer igazán! Most lecseréltem a kocsim egy xar szuzukira hátha igy szerényebbnek tünök de nem ez se érdekli! Xar szuzuki meg itt maratt a nyakamon tiszta szégyen! Legutobb vittem neki egy macskát gondoltam azzal meghódítom rajtam röhögött az egész iskola de ez sem jött be!Ugyogy nem tom mit csináljak lehet nem is én vagyok a beképzelt hanem ő!De tudom ám én hogy kellek neki csak nem meri bevallani mert félős! Montam neki nyugottan bevalhatja de elhajtott a francba hogy ne fáraszam már mindig ezt csinálja! Ugyhogy most a macskával lakok amit neki szántam! Nagyábol ennyi sztori! Ha van valakinek valami ötlete az írja má le ide!Na csáó!
2010. okt. 6. 19:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

beképzelt újgazdag gennyláda vagy...

nemkéne elszállni...

totálisan megértem a lányt.

meg mi az hogy szegény vs gazdag?? normálisnak érzed magad??

2010. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

"Na az van hogy elég gazadag srác vagyok" - Vered magad apád pénzére.


"főiskolába járok Bmw-el". Okosnak hiszed magad, dicsekszel azzal h apád fizeti neked a fősulit, meg azzal h BMW-t tett a segged alá.


"Buknak rám az ilyen plázacicák de tom hogy csak a pénzé!" - Tanulj meg írni mert sötét is vagy.


"Aszongya hogy egy nagyképű beképzelt barom vagyok" - Igaza lehet...


"Most lecseréltem a kocsim egy xar szuzukira hátha igy szerényebbnek tünök de nem ez se érdekli!" - Nem is fogja mert ezzel is azt mutatod h neked mennyi pénzed van, mert te megteheted h csak poénból vegyél egy olyan autót, amilyenre másnak akár pénze sincs.


"De tudom ám én hogy kellek neki csak nem meri bevallani mert félős!" Nem csak h buta vagy de még beképzelt is.


Ne haragudj de sugárzik belőled h egy sötét bunkó paraszt vagy, akinek az apja a segge alá tesz mindent, ő meg még veri is magát rá.

2010. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ja használt szuzukit vettem azzal jártam két hónapig! Úgyhogy nem volt drága!
2010. okt. 6. 19:17
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Te ez most komoly? :O Ekkora egy s.ggfej vagy barátom vagy csak kamu?
2010. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
ezt íróniának hívják
2010. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
a leirásod alapján tényleg beképzelt vagy xD
2010. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na haljátok eddig nem adtatok használható ötletet valamit agyaljatok már ki! Vegyek neki valami drágát?
2010. okt. 6. 19:47
 8/22 anonim ***** válasza:

HAHAHAHAHAHA. tetszik amit a 2. válaszoló irt.


nos sajnálom de én is elhajtanálak a francba a csaj helyébem .


az a baj hogy gondolom te igy nőttél fel, de meg kell azt tanulnod hogy nem attol leszel nagy ember ami vagy hanem attol aki vagy.


ez a kocsicsere totál fölösleges volt.


azt nem lehet tudni hogy bejössz e a csajnal . ha helyes vagy megvan rá az esélyed de az biztos hogy nem tetszik neki a viselkedésed. Szal ha leszoksz erről a stilusról van esély, bár ha csunya vagy akkor totál felejtős.


Én azt tanácsolnám hogy nebeszélj a pénzről . ne vegyél neki semmit, és ne lógj ilyen plázacicákkal elötte. és ne probálj felvágni haverokkal meg egyáltalán semmivel.

Ne szolj hozzá ugy 1 hégig , ezalatt gyakorolhatod a normlis viselkedést.

majd menj oda hozzá 1 hét mulva és totál kedvesen és normálisan közöld vele , hogy sajnálod ami eddig volt nem akartad őt megilyeszteni csak nagyon tetszik neked mmert " gyönyönű vagy , és olyan más mint a többi lány, meg normális, és nagyon szeretném ha megismerhetnénk egymást közelebbről is , mert nem vagyok olyan rémes mint ahogy ezt eddig mutattam csak nagyon zavarba voltál és nem tudtál hogy viselkedni de mostmár beláttad hogy gáz volt , és hajlandó vagy megváltozni érte" és kérdezd meg hogy lenne e kedve eljönni veled egy kávézóba beszélgetni .


na ha ezt a szöveget lenyomod, akkor tuti van esélyed. én kb elolvadnák és a a csaj tutti hogy nem fog nemet mondani ha meg mégis akkor elmehet a pi*ába.


sok sikert!!!

és tényleg változtass a stilusodon ;)

18L

2010. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Figyelj, őszinte leszek! (Bár lehet, hogy kamukérdés, nem tudom.:S)

Én is a szerényebb kategóriába tartozom, és sosem állnék szóba egy ilyen habitusú emberrel, mint Te, ne haragudj!

Nem a pénzen van a hangsúly, hanem magán a stílusodon és hozzáállásodon!

Biztos vagyok benne, hogy tényleg nem szeretne Tőled semmit!

Szerintem az lenne a legjobb, ha hasonló lányt keresnél Magadnak, mint amilyen Te is vagy!

Ne haragudj, ha bántó voltam, de nem lenne értelme hazudnom...

18/L

2010. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Montam már neki hogy tökre teccik meg ilyenek meg hívtam ebédeljünk együtt de nem! mondom neki viszem a táskád is nem tom miért kéreti magát tuti hogy kellek neki nem vagyok csúnya! Nem tehetek róla hogy jól szituált vagyok! De ha az kell járhatok bkv-val is!
2010. okt. 6. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!