Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? Kezdem feladni.

Figyelt kérdés

Nemtudom, hogy kiben lehet a hiba vagy mit rontok el de akárhányszor megismerek egy lányt rendesen lekoptat (még az is akivel teljesen megértjük egymást mindenben). Sokat beszélünk és nagyon jól elvagyunk de a "legyünk barátok" szöveget kapom állandóan. Nem egoizmusból de nem vagyok csúnya srác és azt mondják jófej vagyok.

Nem tudom hol lehet a hiba. Kezdem feladni mert bármit is csinálok nem lesz jobb. Mit lehet tenni, hogy ne barát legyek?


2009. dec. 22. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
isten hozott a világomban! 22F
2009. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Ezt szeretném Én is tudni. Engem is elhajtanak álladóan ezzel a szöveggel. :( 22/F
2009. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Nos ajánlok valamit, változz. Ne legyél mindig te a jófiú, legyen benned rossz. Felejtsd el felhívni a csajt, vagy legalábbis várakoztasd egy kicsit, kicsit keltsd fel benne a féltékenységet, csapd másnak is a szelet. Legyél egy picit rosszfiú, de az ágyban adj meg mindent. Kezdetnek ennyi elég.
2009. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem van ennek egy továbbfejlesztett változata... Megvagyok a lánnyal, történik ez-az, aztán mikor már járásra kerülne a sor, "á, ne, inkább".
2009. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Más szóval legyél egy piaszagú sz*r alak, aki veri a nőjét és akkor jönnek a csajok, mert ez a férfias!
2009. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kell rossz fiúnak lenni, de egyértelmű legyen a viselkedéseden, hogy te vagy a férfi, és rá mint nőre tekintesz. Ne úgy viselkedj, mint a barátnői, legyél határozott, magabiztos, férfias. A "sokat beszélünk, jól elvagyunk" általában barátnők között használatos kifejezés, szerintem itt van a hiba. Éreztesd vele, hogy ő a Nő. nem írtad, de valószínű elég fiatal vagy, de ezen lehet dolgozni tudatosan. És ne add fel, előbb utóbb lesz olyan lány, aki nem csak barinak akar.
2009. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Add fel Én már megtettem és nem fog görcsölni miatta, meg az Élet, úgy is sz*r!!
2009. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Mindenesetre görcsölni tényleg nem érdemes rajta.

25/F

2009. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én meg azt hittem ,hogy csak egyedül vagyok így mintha valami radarjuk lenne a lányoknak ,hogy egy beteg srác akinek kiöntheted a lelked ,de "csak barátok lehetünk"

Ez elég idegesítő mert én nem vagyok nyomulós így "jó rendben legyünk"-el elintézem én is.:S

2009. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyan soha NE mondj Neki, hogy rám mindig számíthatsz, ne nézz el neki mindent, bántsd, ha megérdemli, ne engedd, hogy hurcolásszon ide-oda, haverként, ne engedd, hogy más fiúkról beszéljen. Legalábbis én ezeket kerülöm. És ez jó. És ne hajolj meg minden kérésnél.
2009. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!