Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mely közösségbe vannak értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely közösségbe vannak értelmes normális emberek, meg persze lányok is? Gondolok itt kosarazásra, ijászatra, úszásra, stb.

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén szólva fogalmam sincs, szerintem nagyon sokmindentől függ. Én pl kosaraztam, és úsztam. Mind a kettőt a társaság miatt hagytam abba. Mindig fekete báránynak éreztem magam, mert sosem tartoztam a "nagymenők közé"... és itt most nem feltétlenül sporteredményre gondolok. Sajna elég sok embernek a fejébe száll a siker. Nem csak én hagytam ott ez miatt a csapatot. Próbálj meg olyan sportot keresni, ahol csak hobbiszinten űzik szinte a sportot, és nem "vérre" megy... Mondjuk valami küzdősportot, focit, bármit amit csak délutáni elfoglaltságként űznek akik odajárnak,, stb.
2008. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a szabadidő eltöltésének függvénye. Van értelmes, normális ember a bölcsészek, a motorosok, a sztriptíztáncosnők és a papok között is.


Ha érdekel valamilyen sport vagy bármilyen más elfoglaltság, akkor keress magadnak egy ilyen társaságot és érezd jól magad, de ne feltétlenül azért menj oda, mert randizni akarsz.


És ne legyenek előítéleteid bizonyos csoportok iránt. Még a börtönökben is vannak angyalok és a templomokban is ördögök.

2008. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt így sajnos nem tudjuk megmondani, mindenhol vannak mindenféle emberek. A sportolókat sem kell általánosítani. Járj el olyan sportra, amilyen érdekel, aztán majd meglátod.

Azt tudom még Neked mondani, hogy a rockerek általában elég barátkozósak, és elég nagy köztük az értelmes emberek aránya. :)

2008. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen az utolsó hozzászólónak igaza van. a rockerek és az alterosok általában elég jófejek, gyorsan befogadják az új embereket. ha egyetemi körre lebontva nézzük őket, ide tartoznak a természettudományi karosok, meg a bölcsészek. az én ismeretségi köröm javarészt belőlük épül fel.

akiket sztem meg kerülj: a diszkósokat, a plázabiccseket ők nagyon felszínesek. joghallgatókkal se szívesen barátkozom, az a tapasztalatom, hogy ők a saját köreiken kívül egyenesen lenézik az embereket. pedig én mindenkivel próbálom megtalálni a közös hullámhosszt, de közülük valahogy eddig senkivel se ment. nagy részük sznob.

2008. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt így körökben tényleg nem lehet megmondani... Általánosítani nem jó. A rockerek ÁLTALÁBAN tényleg jófejek, de vannak köztük alkoholista állatok is. A plázacicák ÁLTALÁBAN a pénzre mennek, de vannak köztük, akik egyszerűen csak szeretnek vásárolni. És így mindenkire mondhatnánk valami jót és rosszat is.


Ha az én esetemet nézzük, én már régebben is tudtam, hogy vannak kivételek, az egyetlen, amiben biztos voltam, hogy egy pap, vagy hittantanár (Szóval bárki, aki a vallással foglalkozik) nem lehet jófej és humoros ember. De nemrég megismertem egy ilyet, és azt hiszem, a legjobbfej ismerőseim közé tartozik, mindenből viccet csinál, és semmit nem idéz a Bibliából legalábbis amikor én ott vagyok :D


Ezzel csak azt akartam kifejezni, hogy mindenkinek vannak előítéletei, és azok úgyis megszűnnek egyszer, és hiába mond bárki bármit, az emberek általában CSAK a saját kárukon tanulnak :D

2008. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!