Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként hogyan kezdeményezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan kezdeményezzek egy férfinál? Mit gondoltok arról,ha egy nő kezdeményez?

Figyelt kérdés

Sose szorultam rá és soha nem is szerettem,de most olyan férfi tetszik,akiről valahogyan sehogyan se tudom megállapítani,hogy tetszem e neki /lenne e esélyem avagy sem…. Sajnos fakadhat abból is,hogy munka keretei között találkoztunk,de egyszeűen nem tudok semmit se kiolvasni a viselkedéséből.Udvaria,kedves ,mint mindenki mással,de ennyi.


Mivel soha se kellett kezdeményezzek nem tudom,hogy kell,illetve valahogyan azt érzem,ha akarna valamit lépne,nem a nő feladata….


2023. márc. 17. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Így nehéz megmondani, mert nem tudni, hogy milyen lehetőségeid vannak. De engem amúgy érdekelne a sztori bővebben is.
2023. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs azzal, ha egy nő is nyit a másik felé.. de igazából nőként szerintem bőven elég annyit jelezni a másiknak, hogy szívesen töltesz vele el időt és ebből kifolyólag, ha kölcsönös akkor ő úgyis lépni fog.
2023. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Adott esetben nem problema, ha a nő kezdeményez. Vannak zarkózott ferfiak, akiknek nehéz nyitni, pláne ismeretlenek felé. Nekem se megy könnyen az ismerkedés 30 evesen még nem volt igazi kapcsolatom.
2023. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Hasonló dolog van nállam is...

Adj neki jeleket, hogy lássa azt hogy kedveled! Nem biztos hogy megmeri tenni az első lépést, vagy nem tudja eldönteni hogy közeledhet-e! Juttasd el neki a számodat vagy az elérhetőségedet és várj hogy lép-e valamit!

2023. márc. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Megtaláltam azt a videót, ami eszembe jutott a kérdésedről.


Szerintem érdemes meghallgatni, - aztán vagy egyet érteni, vagy nem.


(És ha jól emlékszem, van benne egy vicces történet is vége felé.)


https://www.youtube.com/watch?v=F1VTTBmzvQk&t=32s

2023. márc. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy inkább
2023. márc. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne, ha egy nő kezdeményez.
2023. márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az már csodának számít ha egy nő kezdeményez.
2023. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
Ha kezdeményezel nő létedre, akkor eleve mínuszból indulsz.
2023. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"illetve valahogyan azt érzem,ha akarna valamit lépne,nem a nő feladata…."


Ezt nevetségesnek találom férfiként és igazán jó taktika, hogy bemagyarázd magadnak, miért nem vállalod fel az esetleges pofára esés lehetőségét. Tudod, mikor a férfi esik pofára, az épp annyira fáj ám...

És ha valaki valakinél kezdeményez, mindig benne van a lehetőség, hogy pofára esik és nem jön össze. De mindig ott a lehetősége annak is, hogy esetleg bejön a dolog és valami jó sül ki belőle.

Az igazság az, hogy ha TE akarsz valamit a másiktól, akkor neked kell lépni és nem várni a sült galambot. Ez nemtől függetlenül igaz. Mert a realitás talaján maradva, vajmi kevés esély van arra, hogy abban a pillanatban, amikor te akarod, Ő majd kezdeményezni fog nálad akkor, amikor neked ez épp jó, mert véletlenül épp akkor figyelt fel rád Ő is.

Nem vagyok híve annak, hogy a kezdeményezést nemi szerepként állítsuk be, mert röhej.

Mondom ezt úgy, hogy eddig akárhányszor akartam valamit, kezdeményeztem. De volt, hogy a másik kezdeményezett és abból is lett valami.


A legszánalmasabb az, amikor anyuka-nagymama azt tanítja a leánynak otthon, hogy te csak ülj keresztbe tett lábakkal és várd a lovagot, majd egyszer csak megjelenik. A passzivitás meg a játszma, hogy "ez a férfi dolga"... az egész mentalitás irritáló számomra. Megöli a varázsát annak, hogy valaki őszinte vonzalmának teret adva elindít valamit, amiből valami szép is kisülhet.


Bocsi, de annyi ilyen kérdést olvastam már... és mindig ugyan azokat a köröket róják a nők. Sokan meg adják alájuk a lovat is.

2023. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!