Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felénk ferfinal hogyan kezdeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felénk ferfinal hogyan kezdemenyeztek testi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tegyük fel h normalis kapcsolatnak indul,nem szexkapcsokatnak. Randizgattok de a ferfi zarkozott,nem fogja meg a kezed nem probal megcsókolni,de amugy mondja h bejösz neki.


Aki volt már ilyen szituban az hogy csinalta? Nem szokasom ramaszni a ferfiakra,de ez már nagyon idegesítő.


Mar voltunk együtt fürdőben szaunaban is.


Ott en fogtam meg a kezét a parkban meg en mondtam neki h adsz egy csókot? Persze akarta meg belement,meg örült is,de ez abszolut nem az en viselkedesem.


Masok hogy csinaljak ezt?


Most tudom h van aki jót röhög ezen az egészen...


2020. aug. 11. 23:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%
Cirógatással.
2020. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

Nincs más út, neked kell kezdeményezni. Amit már egyszer megléptetek, utána ő is fogja csinálni. Gondolom most már magától is csókol, megfog, simogat. Szép lassan haladj vele.


F

2020. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%

Gyere te lecsó mutasd meg, hogy férfi vagy. :D

Vagy

Ha továbbra sem veszed észre, hogy neked kellene leteperni engem, akkor én foglak megdugni téged. XD

Vagy

Anyukád nem mondta, hogy a tököd nem csak pisilésre való? :D

2020. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
31%
3: A tök az nem a here?
2020. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
4 Szerintem nem lett sehol így definiálva.
2020. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
6%

A férfinak kéne kezdeményezni

De 21századvan ami érekel téged abban kezdeményezned kell (meg kéne lenni az egyensúlynak a irányitás ban és kezdeményezésben is egyaránt )

De így ha semmiben se kezdeményez vagy nem mondja mit akar akkor csinálhatol belöle papucs férjet magadnak (meg teszeneked azt amit te szeretnél)(videl nyilvános helyre etyepetyézni)(etyepetye csokolozás fogdosás semmi szex és semmi nyalás és a nyalás bármilyen formája nem )

2020. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

Hagyd, hogy férfi legyen és a saját tempójában közelítsen hozzád:)

Annál jobb lesz ha beér a célba:D Maximum addig lerágod a kefét:D

2020. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
7 Majd addig felhúzza magát a partvis nyelére.
2020. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Hát inkább indítsd el te a kezdeményezést. Mert ha vársz, akkor csak várni fogsz...
2020. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
#9-nek igaza van. Ha akarsz valamit, kezdeményezz. Mert van akinél a végtelenségig várhatsz...
2020. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!