Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnővel való találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnővel való találkozás hányadik helyen van fontossági sorrendben nálatok?

Figyelt kérdés

Főleg 20-25 év közötti férfiak véleményét várom.

És olyanokra gondolok hogy barátok,munka,szórakozás,sport

Mi az ami általában fontosabb?


2023. márc. 21. 15:48
 1/7 anonim válasza:
100%
Igaz egy picit idősebb vagyok, mint a kérdésedben meghatároztad, de számomra minden körülmény között a párkapcsolatom, a család az első.
2023. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

1. Család

2. Munka

3. Önfejlesztés

4. Hobbi

5. Nők

2023. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Mármint hogy a párommal?


Eéggé prioritás, de igazából mindigis úgy terveztem a programjaimat, hogy ne üssék egymást, illetve first win, azaz egy leszervezett program szentebb, mint egy újonnan feldobott programötlet, még akkor is, ha "magasabb prioritású személy" dobja fel.

A férfi alapja a szavahihetőség, ehhez meg az kell, hogy meglévő megállapodásokat ne rúgjunk fel.

2023. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja az időm felosztását nézzük:

1) munka (mert nincs választásom)

2) párom

3) család, barátok

4) hobbik

2023. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*ha, nem ja
2023. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy melyik program van előbb megszervezve, meg az sem, hogy melyik milyen. Pl egy egyetemi előadást kihagyok egy utazásért a párommal, de azért, hogy közösen filmezzünk otthon, azért nem, mert azt bármikor lehet. Eleve együtt élünk, szóval sokszor találkozunk.


Az sem mindegy, hogy hogyan "adod fel" azt a valakit/valamit.

Pl én elköltözök a párommal külföldre (családi, baráti találkozók minimálisra csökkennek ezáltal, illetve új barátaim lesznek, új munkám stb), de nem mondok le egy megbeszélt baráti találkozót, hogy aznap együtt ebédeljünk. Majd ebédelünk együtt máskor.


Nem mindegy, hogy egy találkozást, programot, vagy kapcsolatot, életet adsz fel.


Ha a párom náthás, ugyanúgy bemegyek dolgozni. Ha komoly balesetet szenvedne, azonnal otthagynék mindent és rohannék. Akkor is, ha életem legfontosabb állásinterjúja lenne.


21-22 évesek vagyunk

2023. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Párom1#

Családom2#

Munka3#

Barátok4#

2023. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!