Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hátrány ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hátrány ismerkedésnél ha én nem szeretnék nagyon vékony,topmodell alkat lenni szándékosan?

Figyelt kérdés

Voltam egész vékony is, de valahogy nem éreztem soha úgy jól magam. Lehet azért mert mindenki ezzel piszkált, miért vagy olyan vékony, miért nem eszel többet?!

Elkezdtem fogamzásgátlót szedni és felhíztam 60kilóra.

És most sokkal nőiesebbnek érzem magam. Végre van seggem, mellem. Nem lógnak rajtam a ruhák. És az utóbbi két évben még náthás sem voltam, előtte megfújt egy szellő és már folyt az orrom.

Viszont mindenhol a vékonyságot részesítik előnyben még mindig. Ezért alakult ki bennem ez a kérdés, hogy vajon ez a normál alkat mennyire tud vonzó lenni a férfiaknak?


2023. márc. 22. 15:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek all jol a csontos arc , van akinek jobb ha van kis husi az arcan meg a testen.
2023. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknál sem az a gáz ha pocakos tehát nem csak a gyomra 40 kilo, ha nem van karja válla lábai is mellé amik nem ropik.
2023. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szokásos... 60 kiló vagyok... könyörgöm, hány centihez?? Én is 60 vagyok, 180 cm-hez...
2023. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, én is pont ilyen paraméterekkel rendelkezem, mégis elég nagy sikerem van a férfiak körében 😃


Kinek mi jön be🤷‍♀️😃

2023. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14


Persze, csak gondolom te is vékony vagy (vagy nagyon vékony). A kérdező meg azt írta, hogy "felhíztam 60 kilóra". Ebből gondolom, hogy valószínűleg nem 180 cm...


13-as voltam

2023. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom hogy a 60 kg akkor jo, ha bmi szerint a magassagodhoz meg a normal kategoria. En 160cm70kg vagyok, de az mar, tulsuly, viszont normal bmi 45-60 kg ehhez. 50 kilosan vekony csinos voltam, 60 kgosan meg teltebb, de normal bmi. Ez a legfontosabb, hogy orvosi ajanlason belul legyel. Plusz attol hogy 60 kg vagy, egyel egeszsegesen ( ne fogyokurasan) meg sulyzozz, hogy formad is legyen es egeszseges maradj.
2023. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!