Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy reagáljak erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Barátommal 1éve együtt vagyunk.

Nemtudom hogy fogalmazzak..

Én roma vagyok,ő nem.

Aztmondja nem rasszista de én nem nézek ki annak, és nem viselkedek úgy. És ez így jó

De itthon még nem mutattam be..

Megkérdeztem hogy tehát lehet nem fogadnád el a családom?

Aztmondja ezt nem tudja megmondani.. szóval nemtudja

(A családom is normális attól független hogy romák..)

Kicsit megbántott ezzel 😐


2023. márc. 23. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Honnan tudja tényleg hogy egy vajda várja e aki szertartásosan akarja beavatni a családba és megveri pl ha csak egyszer is felrenéz a lanya mellett, vagy nem.

Honnan kéne azt tudnia előre hogy őt esetleg fakanállal várja egy az anyud hogy majd ő kóresre tanítja csak azért hogy tudja hol a helye.

Meg ezek bőven lightosabb kivetülései. Pl lenézés degradálás elnyomás, neki nem lehet soha igaza, vagy éreztetik, hogy nem otthon van, dirigálnak neki hogy köteles pl segiteni ha hívják vagy pénzt adni ha kérnek tőle, a lista végtelen.

Honnan kéne bármit is tudnia előre.

2023. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*móresre
2023. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem érthető a reakciója.
2023. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erdemes tul lenni a bemutatason. Ami ahogy nezem sok gondot nem fog okozni. Ha normalis a csaladod, ahogy irod, akkor azert, ha valmi balul ut ki, akkor pedig 1 evig megoldottatok, hogy ne talalkozzatok veluk, ez kesobb is menni fog. Szerintem nem nagy a tet, legfeljebb nem lesznek hangzatos csaladi kozos vacsorak.
2023. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Azért lássad be, hogy roma és roma közt van nagy különbség és utóbbi időben a negatívabb félé többletben;)

Nem mosolyogtál-megbicskázlak! :DDD

2023. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem roma család kapcsán is azt mondanám a kérdésre, hogy nem tudom, ha megismerem őket, majd megmondom, mindesetre én igyekezni fogok.
2023. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szakíts vele, úgysem leszel jó neki, mert roma vagy egy idő után.
2023. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!