Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg túlzásokba estem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túlzásokba estem vagy ő reagálja túl a randira készülést?

Figyelt kérdés
3 hete beszélgetek egy lánnyal, régebben egy munkahelyen dolgoztunk, de nem nagyon beszéltünk. Ráírtam, hogy van-e kedve beszélgetni,ismerkedni. Azt mondta, hogy igen, de a személyes találkozás fontosabb számára. Eleinte azt mondta, hogy már várta este mikor írok. Megbeszéltük, hogy nálam találkozunk, rendelünk majd kaját, beszélgetünk. Benne volt, várta is a talit, bízott bennem, ezért fel mert volna jönni hozzám. Hét elejétől úgy éreztem kicsit egyoldalúvá vált ez a dolog, de megkérdeztem, azt mondta szeretne találkozni. 2 napja megkérdeztem, hogy szereti-e a bort, kaja előtt iszunk-e. Erre azt mondta kocsival jön, azért van a kocsija, hogy ne kelljen sétálnia. Ma megkérdeztem, hogy szereti-e a teát, mert nincs ásványvizem, de veszek, ha kell. Erre azt írta, ez a túlszervezés elvette a kedvét. Nem alap dolog, hogy, legalább inni adok a vendégemnek? :) Az még talán fontos lehet, hogy 39 éves a kutyájával él.

2020. nov. 20. 14:03
A kérdező szavazást indított:
Túlságosan nyomltam.
Ő reagálta túl.
Ez csak kifogás, nem is szeretett volna találkozni.
42 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ráadásul megadta a telefonszámát második héten, nem is nagyon kértem. :) Furcsa egy teremtés. :D
2020. nov. 20. 14:06
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

39 éves lány? Te mennyi vagy? :D

Amúgy, hagyd az ilyet a p*tsába.

2020. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem mindegy, hogy mi történt?


Nyilván ha túltoltad, akkor itt nem úgy fogod előadni, ha pedig ő a hülye, akkor minek a megerősítés?


Keress egy normális csajt, és ne lihegd te se túl

2020. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Kattant a nő. Keress mást.
2020. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
33, de 30-nak néz ki. Persze, hagyom, megírtam, hogy már van más programom, meg hogy legközelebb szóljon nyugodtan ha ilyen helyzetbe kerül, ne hülyítsen senkit. De nem haragoslevelet írtam, talán a korkülönbség miatt jó is, hogy így alakult.
2020. nov. 20. 14:12
 6/24 A kérdező kommentje:

14:10

Ismeretlenül miért ne adnám úgy elő. Volt nap, amikor nem is kerestem...

Az érdekelne, hogy a csajoknak ez már sok? Egyébként a járvány miatt beszéltük a talit hozzám.

2020. nov. 20. 14:14
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem megunta a várakozást. Ráírtál ismerkedés céljából, mire ő egyből közölte, hogy jobb lenne élőben és áthívtad magadhoz. Ahogy írtad, egyértelműen várta, hogy találkozzatok, de aztán te húztad a találkozó időpontját, plusz első alkalommal már alkohollal itattad volna, ami szerintem nem szimpatikus dolog. Viszont ezek után is még válaszolt normálisan, aztán ismét megkerested csak azzal, hogy tea vagy ásványvíz...Közben eltelt 3 hét, szóval tényleg túl szervezted...gondolom ezek után már úgy volt vele, hogy csak az agyát húzod.
2020. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Hát sztem nem volt tulzas de talan tenyleg kicsit furi h ilyen reszletesen rakerdezel :) megkerdezheted hogy sor vagy bor. Erre mondjuk leirja h nem iszik akkor ok megjegyzed h be kell vmibol tarazni. De azt ne kerdezd mar meg h kell-e neki 20 forintos asvanyvoz mintha szivesseg lenne h elmesz a boltba :)

Viszont ketlem h csak emiatt valaki lemondana egy randit.

Ehhez látni kene a többi beszélgetést

2020. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt lehetőségünk munkahelyi és egyéb problémák miatt talákozni, de ezt közöltem is vele az elején, hogy ettől a héttől lesz lazább.
2020. nov. 20. 14:31
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Én sem érteném, miért kell előre megtervezni, mit fogok inni. Alapból nem értem, miért nem jó a csapvíz, gondolom, nem putriban élsz.
2020. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!