Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkezdtem randizni egy szimpat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem randizni egy szimpatikus sráccal, viszont akadt egy kis probléma. Ti ezt hogyan reagáljátok le? Valami tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szóval tényleg megvolt minden. Szimpatikus volt, kölcsönös vonzalom, minden. Viszont szembetűnt egy helyzetben mennyire kicsi neki a pénisze merev állapotban. Ez nadrágon keresztül nem érződött. Még nem feküdtünk le, de ezt már kitapasztaltam. Egy olyan kapcsolatból jövök, ahol hasonló mérettekkel rendelkezett az illető, csak sokkal vastagabb volt a hímtagja, viszont így se volt jó az aktus, sokszor nem éreztem. Itt viszont sokkal vékonyabb. Emiatt egyszerűen félek, hogy megint rossz lesz az együttlét. Konkrétan nem mertem rámarkolni, mert féltem megtudni pontosan mekkora. Hatalmas csalódás ért, mindent vártam, csak ezt nem. És tényleg nem egy fruska vagyok akinek a hatalmas felel meg, mert volt olyan és kellemetlen volt.

Viszont ez bizony tönkre tud tenni egy kapcsolatot. Nem merem neki megemlíteni, nem akarom megbántani, biztosan nem pozitív számára. Bármi ötlet, tapasztalat, tanács? Üzenetben is akár. Nagyon maximum 10-12 centi és kifejezetten vékony. :(



2019. nov. 6. 21:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%
Mit tartasz fontosnak? Te döntesz!
2019. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
Életem legjobb szexuális élményeit olyan emberrel szereztem, aki pár hónap alatt összesen kétszer dugott meg (merevedési problémák, pedig fiatal volt, huszonéves). Szerintem nem kell elvetni, lehet, hogy el tudja érni másképp is, amire vágysz, akkor is, ha az ő méretével nem menne.
2019. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Ritkán írom, hogy kamu, de ezt annak érzem. Mi van, ha szoros a nadrág? Majd, ha meztelenül beigazolódik, akkor lesz hihető a sztori.
2019. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Láttam alsóban, és megfogtam, bár rá nem markoltam. Miért lenne kamu?
2019. nov. 6. 22:05
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Vigyázz, lehet csalóka, én is megijedtem valamelyik nap, hogy "összement" az enyém, pedig csak nem állt fel egészen :D Bolond vagy, ha leírod ennyi alapján. Alsógatyán keresztül sem lehet ám látni, hogy mekkora. Érezni úgy, ahogy, de azért ez sem biztos.
2019. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Van ilyen férfi ismerősöm.

Valamikor a komoly barátnője említette nekem, hogy mi a helyzet, mert máshoz van/volt szokva. Azt tanácsoltam neki, hogy gondolja át, tegye mérlegre azt, ami plusz és azt, ami mínusz kettőjük kapcsolatában. Évekkel ezelőtt összeházasodtak, a gyermekük 15 éves, boldogok.

Neked is azt tanácsolom, hogy mérlegelj. Ismerd meg jobban a fiú belső tulajdonságait is. Idővel megtapasztalod, hogyan bánik az "ádámbotjával". Az is lehet, hogy jobb lesz vele, mint eddig bárkivel. Ha mégis amiatt szakítasz vele, amit felvetettél, akkor semmiképp se áruld el ezt neki, mert elveszítheti az életkedvét. Bizonyára Te is olvastál már emiatt aggódó fiúkról, akiknek ez nagy problémát okoz.

Ffi.

2019. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a hosszú és értelmes válaszod. Srácok én emiatt zokogtam. Boldog szeretnék lenni, és ahhoz ennek is klappolnia kell
2019. nov. 6. 22:14
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked fontos ez akkor fontos. Ez van es kesz. Nem leszle ettol te se jo se rossz. Olyan mintha valaki a szokeket szeretne. De arra figyelj hogy ezt hogy kozlod vele, mivel ez egy rohadt kenyes tema.
2019. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%

Istenem.. Most világosodtam meg! TUDOM MI KELL A VILÁGNAK!

Péniszprotézis! Egy eszköz mellyel a pénisz meghosszabbítható az aktus elejéig!

Holnaptól lesz értelme az életemnek! KÖSZÖNÖM!!!

2019. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát mindenképpen megér. A méret nem feltétlenül függ össze a szexuális teljesítménnyel, sőt. Igazából ha van egy normális szexuális kultúrátok ami nem csak egy pózos reszelésből áll akkor simán lehet kielégítő a szex kisebb méretekkel is.
2019. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!