Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy sráccal de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal de nem történt semmi, mikor ideális hogy bármi történjen?

Figyelt kérdés

Munkahelyről ismerem egy ideje, hülyültünk, kiderült sok közös van bennünk.


Meg is lepődtem, mikor egy nap elhívott. Nem tudtam, ez randi, vagy csak ki akar mozdulni velem mint haverral.


Voltak jelek, pl. kereste társaságom, megérintett egyes, de nem illetlen helyeken (így se voltam biztos benne).


Sokat nem tudtunk beszélgetni közben, vannak események mikor ott ülsz és figyelni kell (pl. koncert, színházi előadás, mozi).


Utána hazakísért, megköszöntem meghívást mielőtt elbúcsúztam, mondtam jól éreztem magam. Megöleltem és puszit adtam az arcára, ő is az enyémre.


Lehet meg kellett volna csókolnom? Legalább a szájára egy puszit adnom?


Nem mertem, szerintem ő sem, félénk, én is az vagyok.

Tartottam tőle talán elutasít.


Írogatni szoktunk, másnap írta köszöni a tegnapi randit, élvezte társaságom, megdicsérte a külsőmet.


Így már tudom az volt. ☺


Elkapkodni se akartam, meg akartam ismerni jobban.


Munkahelyen nem lehet annyit beszélni, dolgozni is kell.


Pont ez az egyik, amit értékelek benne, hogy nem rögtön ágyba akar vinni hogy jajj menjek fel hozzá.....


Hanem hogy elhív helyekre.


Nem azért nem történt semmi, mert nem tetszik (el se mentem volna vele sehova).


Rosszul tettem nem csókoltam meg?


Attól félek nem hív el legközelebb.


Mikor kellene? Második, vagy harmadik randin?


Fiatal srác, 26 éves, nem csoda félénk még (néha nem kortól függ), nem sokkal vagyok idősebb nála.


Lehet ezek buta kérdések.


Kárörvendők kíméljenek.


A hasznos válaszokat megköszönöm.


Tényleg érdekel srác, egy helyes, sportos, kedves srác nem akarom elszúrni.



2023. márc. 22. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Én igazán pártolom a nemek közötti egyenlőséget, de azért mégse a nőnek kelljen azon görcsölni, hogy kezdeményezzen-e csókot. Jól gondold meg, kell-e egy ilyen töketlen alak! Ha igen, akkor csókold meg, és ha jól alakulnak a dolgok, idővel megkérheted a kezét az anyukájától.
2023. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez első randinak tökéletes volt. Nem kell rögtön csókolózni. Szerintem várd meg amíg ő kezdeményez. Az exemmel pl 3 randi után csókolóztunk először. Előtte picit megismertük egymást.
2023. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-es válaszoló, megnyugodtam.


Üdítő a srác a sok ''gyere fel hozzám'' ill. ''hadd jöjjek fel hozzád'' után (ilyenekkel szóba se állok, akárhogy néz ki).


Attól is tartottam, hogy most csalódott (nem tudhatom akarta-e csak nem merte).


És azt hiszi nekem ő csak barát vagy haver.


Mert igen, nem kell rögtön csókolozni sem ágyba bújni valakivel, de hónapokig se muszáj várakoztatni. 😅


Nem is csókolózásról lett volna szó rögtön, hanem szájra puszira gondoltam csak, nyelvek nélkül. ☺ (Az legközelebb lett volna).


Megvárhatom míg kezdeményez, de szerintem kissé még bátortalan (más területeken nem az, sportban pl. nem).


Kis bátorítás kelleni fog neki, még nem tudom hogyan. ☺

2023. márc. 22. 15:30
 4/5 A kérdező kommentje:

Töketlennek túlzás lenne nevezni, hisz az is valami ha egy félénk srác el mer hívni egy lányt.


Vannak nála idősebbek, akiknek csak a szája nagy, ismerős csajokról vagy magazinból vagy random utcai csajokrol csak beszélnek ilyen melle olyan s*&gge van, meg miket csinálna vele, de ha ott állna szemtől szembe vele, meg se merne mukkanni.

2023. márc. 22. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
budapesti vagy?
2023. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!