Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem valamit? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit? Vagy miért bámul ennyire, hogyan reagáljak? Dehát párkapcsolatban él.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.az iskolában van egy srác o.társam, akivel elég jol elszoktam lenni.

És a srác bátyja is a sulinkba jár, ő olyan 19év körüli lehet.

És ennek a srácnak van barátnője, mert közösségi oldalakon kint vannak a közös képeik. DE:

akárhányszor látom a srácot egyfolytában bámul.

Komolyan, majd kiesik a szeme, annyira feltünő és nem is leplezi egyszerűen "gyönyörködik":D

Sajnos dohányzom, és kint cigiztünk az udvaron egy pár osztálytársammal,éreztem hogy valaki nézi az rcomat, és amikor oldalra pillantottam akkor vettem észre hogy megint az o-társam bátyja az, ott állt tőlem 1-2méterre a spanjaival. És beszélt hozzájuk de kb minden másodpercre rám kapta a tekintetét.

Mögött volt a cigis kuka és beleakartam dobni a csikket, simán elfértem volna tőle de ő félreállt kb 10centivel odébb:D Mondom "Köszi:)" erre ő "jaaa, nincs mit"

és akárhányszor meglát mindig megnézi az arcomat és le nem veszi rólam a tekintetét

Nem zavar, mert jóképű a srác, de van barátnője, szóval emiatt furán érzem magam.

Az öccse, vagyis az o.társam erről biztosan nem tud...

de nemértem miért néz ennyire a bratyója, ha van csaja, akar valamit, vagy mi.

Kb 3napja kezdte el, tegnap voltam fodrásznál, ma duplán stírölt:D

És


2010. okt. 7. 15:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

ja folytatni akartam:

És közösségi oldalakon elég boldognak tűnik a fotókon a csajával. De nemértem, még arcra, alkatra, hajszínre sem hasonlítok a barátnőjére.

És biztosan nem csak beképzelem a dolgokat, mert már az osztálytársnőm is mondta hogy folyton bámul rám a srác.

Sőt multkor egyedül cigizett a srác, és énis kint voltam a csajokkal,és direkt közelebb állt hozzám, és megint éreztem hogy engem néz...de még nem szólított meg

2010. okt. 7. 15:54
 2/16 anonim ***** válasza:
Újdonság vagy neki, kell az új hús. Unja a banánt.
2010. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ja, vagy csak valami érdekes van rajtad :)
2010. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

érdekes?? nem szoktam elfolyt sminkes meg itt-ott koszor-dzsuvás lenni:D:D

az arcom szép állítolag:) a ruhám meg sportosan nőis, szóval tornacsuka, farmer, bőrdzseki stb.

azért ennyire nagy érdekesség nincs rajtam

2010. okt. 7. 16:04
 5/16 anonim ***** válasza:
Most azért mert csaja van, még tetszhetsz neki.
2010. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

értem

de hogyha esetleg megszólít vagy hasonlók akkor mit kéne csinálnom? most álljak le vele flörtölni?:S

nemtudom nekem eddig akárhányszor volt barátom sosem bámultam ennyire más pasit,mert azért jártam az adott személlyel, mert nem kellett más. Max 1x rápillantottam egy fiúra és elég volt. de nem bámultam minden nap szünetekben.

2010. okt. 7. 16:06
 7/16 anonim ***** válasza:

Mert te nő vagy...

Ilyen esetekben ne magadból indulj ki. :)

Az csinálj vele, ami akkor és ott jólesik.

2010. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

de ezek szerint mégsem szereti annyira a bnőjét. nem???

de okés azt fogom csinálni ami akkor jön:))

2010. okt. 7. 16:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Most még új vagy neki és izgalmas. Aztán ez elmúlik, jön a következő lány.
2010. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

akkorsem értem mi olyan érdekes rajtam minden nap.

meg kb folyton ott van ahol én, érdekes módon mindig pont ott jelenik meg

2010. okt. 7. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!