Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ő párkapcsolatban lett, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő párkapcsolatban lett, én továbbra is egyedül maradok. Kicsit rosszul esik, hogy tegyem magam túl?

Figyelt kérdés

Ez egy elég régi dolog, le sem tudom irni mert hosszú lenne.

Annyi a lényeg, hogy szerettem volna egy lányt, egy baráti találkozó sikerült csak. Sajnos azelőtt is és azután is mindig a munka volt neki fontosabb. Aztán nem birtam, és levélben elmondtam neki mindent, de válasz nemjött sohasem.

Pár hónap után kidobáltam az összes levelünket, persze azóta is keresem az "újat". Nem áltatom magam, nem várok rá, gondoltam a "te dobd el, ne ő téged, mert akkor neked fog fájni jobban" elv működik.

Aztán nemrég kapcsolatban lett. Tudom, nem féltékenység a dolog. Egyszerüen sz.rul esik, hogy másnak miért sikerült? Másra miért volt ideje? Ha előbb lett volna nekem párkapcsolatom, nem lenne probléma, de most egyszerüen igazságtalannak érzem az élettől.

Tudom hogy átvert, hogy szemét volt velem, és azthittem sikerült "megszabadulnom" tőle.

Persze, ha nem mondok el semmit, csak várok, és igy lett volna vége, az ereimet is felvágtam volna. Igy még a kisebbik rossz történt.


2011. ápr. 18. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Most, hogy leírtad, könnyebb. Tedd magad túl rajta. Elmúlt. Ennyi.
2011. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 habibi ***** válasza:

szia :)

több mint egy évvel ezelőtt én is úgy voltam mint te. éveken át tetszett egy fiú, szerelmet is vallottam neki, ő pedig teljesen elhitette velem , hogy tetszem neki. De egy nap összejött az egyik legjobb barátnőmmel ( a csaj tudott róla, h. mennyire odavagyok a srácért), hát mondanom sem kell, olyan volt, mintha hátba szúrtak volna. De továbbléptem, gondoltam, ha ilyen barom, h. nem vagyok neki elég jó, akkor menjen a francba és éljen boldogan a barátnőmmel. Meglepődtem, de nagyon könnyen sikerült elfelejtenem a fiút, és pár hétre rá megismertem egy csodálatos embert, első pillanatban belészerettem, és 7 hónapja együtt vagyunk. Imádom a párom és így utólag áldom azt a napot, mikor az "ex-kiszemeltem" a barátnőmet választotta, mert mellette sohasem lehetnék ennyire végtelenül boldog mint a szerelmem mellett, akivel minden áldott nap olyan mint a mesékben ♥. (azóta az ex-kiszemeltemék szakítottak, elég csúnyán-nem is beszélnek egymással)

Azt tanácsolom, hogy ereszd el te is és meglátod , hogy megtalálod a hozzád illő társat, aki nagyon fog szeretni. Kitartást és fel a fejjel!

2011. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen. Pedig volt már egy hasonló évekkel ezelött, és akkor nagyon rossz volt, aztán meg úgyéreztem hogy ilyen több nem lesz - aztán lett, sőt eltúlzóan, de valamilyen szinten énis "áldom" a sorsot, hogy az a nő eltünt, és jött ez, mert az egy őnző nőszemély volt!
2011. ápr. 18. 22:30
 4/4 Pj0tr ***** válasza:

"Tudom hogy átvert, hogy szemét volt velem..." Csak áruld el, hogy miért is? Egy !baráti! találkozó összejött, de gondolom látszott rajtad, hogy többet akarsz és gyanítom az is egyértelműen jelezve lett jelezve számodra, hogy nem vagy nyerő. Igen, lehet, hogy hülyén hangzik a sok munka szöveg, de abba meg beleőrültél volna, ha elkezdi sorolni, hogy valójában miért nem szeretne veled kezdeni... Nem és kész.

Tanulj meg olvasni a sorok között és lépj tovább. Nekem inkább úgy jön le, hogy magadnak is hazudsz és kezdesz rögeszmés lenni.

2011. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!