Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy azért utasítottatok vissza valakit mert úgy érezted pénzügyileg nem állsz olyan jól, mint ő?

Figyelt kérdés
Ha igen később megbántátok vagy nem?
2023. márc. 27. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyanok vannak akikkel ha nagy az anyagi kilonbség egyszeruen nem engedem be magamhoz (a panelba), gyakorta nem adom ki a lakhelyem sem.

Csak annak aki komolyan gondolja es szeret de nem sok gazdag jut el eddig. Kritikusok és magas lóról beszélnek stb. Az ilyeneket nem avatom az életembe.

2023. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jutna ilyen eszembe. Ismerkedes utan ugyis kiderul hogy mennyire tud elfogadni.
2023. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem a különbség miatt, hanem ahogy kezelte (nem bírta felfogni, hogy nem fogok csődbe menni azért, hogy el tudjak vele menni azokra a programokra, amikre hív, neki nem volt jó az én anyagi helyzetemnek megfelelő szórakozás, fizetni meg nem akarta az én részem egy idő után). Nem bántam meg.
2023. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább olyan van, hogy azokkal, akikkel annyira más társadalmi réteghez tartozunk, eleve nem is ismerkedem, meg ők se keresnek.
2023. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakított már velem azért pasi, mert más társadalmi rétegből jöttünk. Többet keresett nálam, de ő szegény családban nevelkedett, én gazdagban, és ez frusztrálta őt, kevésnek érezte magát.
2023. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobtam már ki pasit ezért. Az nem zavart volna, hogy harmad annyit keresett mint én, de amikor azzal jött, hogy a diplomámat azert kaptam mert nő vagyok, es biztos szexeltem is érte, a munkahelyi előmenetelemet csak mázlinak koszonhetem, és a munkám szart sem ér, mert otthonrol dolgozom, és az nem is munka...na akkor repult, nem lett több randink! Na azóta, soha többet csóró pasit!
2023. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Hasonlò volt mint a 3-as vàlaszolònak. Nem értette meg, hogy nekem nem telik bizonyos dolgokra dràga nyaralàs, fesztivàlok stb.

Nem mondta ki de lenézett ezek a dolgok miatt. Fizette volna a költségeket nekem de ezt nem akartam mert nem akartam kihasznàlni.

2023. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert olyan dolgokat vett volna alapnak, hogy külföldi nyaralás felesben. Mikor mondtam, hogy nekem nem férnek bele ezek a dolgok a költségvetésembe, akkor kikelt magából, hogy nem gondolom komolyan, hogy majd ő fogja fizetni az enyémet is. Mikor mondtam neki, hogy nem, hanem azt, hogy ne menjünk, hanem inkább belföldre és csak 1-1 hétvégére, mert az belefér, arra azt mondta, hogy neki az nem pálya. Így inkább mondtam neki, hogy nem érdemes nekiállni. Simán belement.
2023. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Volt udvarlóm extrán tehetős volt,túlságosan féltem attól,hogy ez azzal jár,hogy folyton ragadnak rá a nők,és kérkedik a pénzével.

Bánom valahol,mert minden megvolt benne belsőleg,amit egy társban keresek.

De mivel tényleg folyton a pénz került előtérbe,és végül más lett a barátnője is,ebből a szempontból meg nem bánom.

2023. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Templombol kapta a ruhait. Nem dolgozott.
2023. márc. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!