Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb 40+ férfiak, utasított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb 40+ férfiak, utasítottátok már el korotokbeli nő ajánlatát kapcsolatra vagy csak szexre, mert a nő veletek egyidős volt és pontosan annyinak nézett ki ahány éves?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha ápolt és ad magára, de azért mégis csak ráncosabb, nem olyan mint egy 30 éves.

2020. máj. 9. 15:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%

Persze. Én mostanában 30 éves feletti nővel nemismerkedek.

Az ok: Kapok magamnak 30 alatti nőt is bőven.

2020. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De akkor csak a külseje miatt nem ismerkedsz vagy más az ok? Mert mi van ha pl. a 30 aslatt kedvesed balesetet szenved és mondjuk egészségkárosodása lesz, vagy pl. mellrákos lesz.
2020. máj. 9. 15:15
 3/19 A kérdező kommentje:
Ilyenkor dobod a fiatalabb nőt is?
2020. máj. 9. 15:16
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen.


22-23 lehettem. Nagyon fiatalnak tűnt, mert ő is annyi idős volt mint én.

Mondjuk én 16 - 30 éves koromig kizárólag nálam 10-20 évvel idősebb nőkkel ismerkedtem.

2020. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, a saját korosztalyomban keresek szeretőt. 45F
2020. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Az én tapasztalatom (42/n) az, hogy elutasítják, mihelyst szóba kerül a kor, függetlenül attól, hogy hány évesnek nézek ki.

Én fiatalabbnak tűnök, és most már le is hazudom magam.

Teszem ezt azért, mert pontosan tapasztalom, hogy másképp lehetetlen normális társkapcsolathoz jutni.

Az emberek szeretik az őszinteséget, kivéve, ha azt kapják.

Ha azt mondom, 42 vagyok, és jogász, két dolgot szoktak válaszolni:

- Nahát, azt hittem, fiatalabb vagy, bocs.

és

- Akkor biztos nincs is időd egy kapcsolatra, mi?


Úgyhogy azt szoktam mondani, hogy 35 vagyok és manikűrös. Minden további nélkül elhiszik, és nincs is semmi gond a hazugsággal.

Többnyire 1/2-1 évig húzom így, tovább még sosem akartam, és sosem a párom szakít.


Néha kicsit bánt, hogy nem lehetek őszinte, de ez van.

2020. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

6-oska válaszát olvasva gondlom már értitek miért nem érdekelnek a 30 feletti, főképp nem a 40 feletti nők:)

#2

Természetesen ha szeretek valakit nem hagyom el csak azért mert beteg lett vagy balesetet szenvedett.

2020. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem utasítom el őket.
2020. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A hatos válasza teljesen reális, ugyanis esélyt sem kap, ha kiderül az életkora. Hiába tartja valaki vonzónak, ha társkerin nézelődik, negyven fölöttit már be sem ír a keresőbe. Élőben meg dugná, mint a lopott biciklit.

Én is letagadhatnék 10 évet, de ha elhangzik a korom, akkor azért van visszakozás. Kivéve a milfre vágyó fiúcskáktól, de ugye velük nem lehet komoly kapcsolatot kialakítani.

Én mondjuk sosem hazudnék, de érzem hátrányát a koromnak. Ezért nem is ismerkedem neten.

2020. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Emlékszem amikor 18 vagy 25 évesen pedig a velem pontosan egykorú lányok küldtek el a ptsába, mert ők is tudtak és akartak találni 18 évesen huszonéves, 25 évesen harmincas férfit is.
2020. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!