Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért néznek csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek csak azért folyton cicababának, plázacicának, agyatlan tyúknak, mert szőke a hajam és nőiesen öltözködöm?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
most nagyon sokat megtudtunk rólad. biztosan a többiek ismernek és talán azért
2010. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, ezt jellemzőnek azok gondolják, akik nem vagy alig ismernek.

Nőiesen szeretek öltözködni, a munkám is megköveteli erről nem tehetek.

A szőke pedig jól áll.

De nem vagyok plázacica, nem nyávogok. Meccsre járok rendszeresen stb...

2010. okt. 7. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet h nem vagy az de a külsőd ezt sugallja. a szőke hajat egy csajon én szeretem :D de én ettől nem nézem pláza cicának. azzal meg ne törődj hogy ki mit mond, ha valaki megismer úgyis tudni fogja hogy nem vagy az :D
2010. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Téged nem is ismerlek, de egyébként az a jellemző, hogy egy plázacica sem ismeri el magáról, hogy igaz lenne rá a sztereotípia... Olyan ez, mintha megkérdeznénk: A nők vásárlásmániások, akkor persze 90%-ban azt írnák a nők, hogy nem, ez általánosítás...

A gyakorlat meg nem ez. :)

2010. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ebbe a cipőbe járok!Anno érdekelt,hogy mit gondolnak rólam mások, de már eljutottam odáig,hogy mindenki gondol,amit akar, én így érzem jól magam és kész!Alapból szőke vagyok, vékony, magas...Ezeken nem tudok változtatni...Innentől kezdev meg teljesen mindegy,hogy melegítő van rajtam vagy magassarkú miniszoknyával...Hidd el, hogy azok többsége, akik leszólnak, csak irigykednek...
2010. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán mert összekevered a nőiest a plázacicással. Mint sokan mások.
2010. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem adnék a helyedben olyanok véleményére,akik külső alapján ítélnek meg egy embert.Egy nő igenis öltözzön nőiesen és ha ez valakinek nem tetszik,akkor sem kell megjegyzéseket tennie-mert magát minősíti ezáltal.Hülyeség,amikor azt írják,hogy egy ember külsején tükröződik az,hogy milyen is belül...bár nem értem,hogy a nőies öltözködésből és szőke hajból egyesek miért vonnak le olyan következtetéseket,amiket te is írtál a kérdésedben...Egy csinos,szőke nő is rendelkezhet magas érzelmi és értelmi intelligenciával,mint ahogy egy bármilyen más kinézetű nő is lehet r*banc és tyúkeszű.Felesleges így "bekategorizálni" az embereket.Ne foglalkozz az ilyenekkel,mint nő,mondom neked.

21/L

2010. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert rirgyek,kit érdekelnek,tudod az átlag ember,ilyen ha valamit nem kaphat meg,vagy lusta tenni érte,hogy így nézzen ki akkor ezzel palástolja.

Ilyen maradj,olyan ritka már a csajos csaj,sajnos csúnyul a magyar,tisztelet a kivételnek.

2010. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!